بدون دسته بندی

املاک خوب در کرج


خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر چقدر طول می کشد
خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر چقدر طول می کشد
مراحل زمان بر خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر
چقدر سریع می توانید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بخرید؟
. آماده سازی مالی را آغاز کنید
. بازار خود را بشناسید
. از پیش تأیید شده و جستجو را آغاز کنید
پیشنهاد دهید
. وظایف مربوط به سپرده را کامل کنید و برنامه ها را نهایی کنید
. آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید خود را ببندید
به طور متوسط ​​، خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر takes ماه طول می کشد ، بعلاوه – روز دیگر برای بستن آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بعد از قرارداد. اما البته ، جدول زمانی می تواند بر اساس عواملی مانند زمان سال ، نیازهای مالی شما ، نوع آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ای که به دنبال آن هستید و موجودی موجود در بازار محلی شما متفاوت باشد.
خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بزرگترین خرید مالی بسیاری از مردم است ، بنابراین اکثر خریداران برای تصمیم گیری آگاهانه وقت می گذارند. و خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر نیز می تواند یک فرآیند طولانی باشد زیرا به وضعیت بازار مسکن محلی شما بستگی دارد.
مراحل زمان بر خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر
در اینجا برخی از طولانی ترین مراحل وجود دارد که می تواند خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر را به طول انجامد. اگر بتوانید به سرعت این مراحل را طی کنید ، می توانید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ای کمی سریعتر از حد متوسط ​​خریداری کنید.
جستجو و یافتن آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر مناسب
شما می خواهید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ای را که دوست دارید پیدا کنید ، و اگر موجودی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر های کم و معیارهای شما وجود داشته باشد ، پیدا کردن آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر مناسب زمان زیادی طول می کشد.
بر اساس گزارش روندهای مسکن مصرف کننده گروه زیلو در سال ، درصد از خریداران گفتند که یافتن آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر در محل مورد نظرشان دشوار یا بسیار دشوار است.
پذیرش پیشنهاد
در بازار رقابتی ، جایی که بسیاری از خریداران برای آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر های نسبتاً کمی با یکدیگر رقابت می کنند ، ممکن است مجبور شوید قبل از پذیرش پیشنهاد ، تعداد انگشت شماری از آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ها را پیشنهاد دهید. اگر شما با استفاده از منابع مالی خرید می کنید و در حال رقابت با بسیاری از خریداران نقدی هستید ، این اتفاق می افتد.
بر اساس گزارش روندهای مسکن مصرف کننده گروه ، درصد از خریداران قبل از موفقیت در خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر چندین پیشنهاد ارائه داده اند.
مذاکره کردن
ممکن است مدتی طول بکشد تا خریدار و فروشنده به توافق برسند که در آن هر دو طرف راضی باشند. دورهای متعدد ضد پیشنهادات و مذاکرات مربوط به تعمیرات و ارزیابی می تواند زمان بر باشد.
تامین مالی و پیش تصویب
داشتن پیشنهاد نقدی می تواند روند خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر را تسریع کند ، اما در صورت تأمین مالی ، زمان لازم است تا از قبل تأیید شده و پذیره نویسی و ارزیابی وام به پایان برسد.
بر اساس این گزارش ، هجده درصد از خریداران گفتند که یافتن تمام اسناد شخصی آنها برای دریافت وام دشوار است و درصد در گذراندن مراحل پذیره نویسی با وام دهندگان خود مشکل دارند.
چقدر سریع می توانید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بخرید؟
هیچ قانونی در مورد سرعت خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر شما وجود ندارد ، اما خرید با پول نقد می تواند روند کار را تسریع کند. اگر شما در حال تأمین مالی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر هستید و می خواهید تمام تلاش خود را برای تسریع در انجام این کار انجام دهید ، چند مرحله وجود دارد که می توانید انجام دهید. تمام اسناد و مدارک خود را به سرعت تکمیل کنید ، بازرسی خود را در اسرع وقت برنامه ریزی کنید و مطمئن شوید که نماینده شما در ارتباط مداوم با نماینده فهرست است. اما در نهایت ، زمان بندی تأیید وام عمدتا به دلیل پیچیدگی فرایندهای پذیره نویسی و انتقال عنوان از کنترل شما خارج است.
شما همچنین باید در نظر داشته باشید که حتی اگر به سرعت آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر مناسب را پیدا کنید ، کار با تمام جزئیات با فروشنده زمان می برد – اگر بتوانید اصلاً آن را عملی کنید.
آگاهی از تمام مراحل خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر می تواند به شما در آماده سازی روند پیشرفت کمک کند.
. آماده سازی مالی را آغاز کنید
اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، پس انداز خود را (معمولاً درصد قیمت خرید) پس از خرید شروع کنید. و ، خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر می تواند هزینه های اضافی به همراه داشته باشد ، بنابراین حداقل ماه قبل از شروع خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ، حتماً -٪ از قیمت خرید را برای تأمین هزینه های بسته شدن صرفه جویی کنید .
مشخصات اعتباری خود را زودتر مرور کنید و ببینید برای بالا بردن امتیاز خود چه کاری می توانید انجام دهید (که می تواند نرخ بهره بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد). کپی تمام گزارشات اعتباری خود را درخواست کنید ، قبوض کارت اعتباری را پرداخت کنید و هر گونه مغایرت یا خطا را برطرف کنید.
سرانجام ، از ماشین حساب مقرون به صرفه بودن استفاده کنید تا مشخص کنید که چه چیزی می توانید به طور واقعی بپردازید. ماشین حساب درآمد سالانه ، بدهی ماهانه و پیش پرداخت شما را در نظر می گیرد.
ماه قبل از خرید
برای پیش پرداخت صرفه جویی کنید
بودجه خود را مشخص کنید
اعتبار خود را مرتب کنید
. بازار خود را بشناسید
جستجوی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر های فروش آنلاین را در شروع کنید. از آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر های باز دیدن کنید تا از بازار خود مطلع شوید و لیست ضروری خود را از نظر نوع آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ، ویژگی ها و موقعیت مکانی محدود کنید.
شما همچنین می خواهید با متخصصان منطقه خود آشنا شوید که می توانند در فرایند خرید به شما کمک کنند ، به ویژه یک مشاور املاک (اگر قصد استفاده از آن را دارید). یک مشاور املاک عالی می تواند شما را در هر مرحله راهنمایی کند و شما را با سایر متخصصان مانند بازرس ، وکیل و کارگزار وام یا وام دهنده مرتبط کند.
در این مرحله ، شما همچنین می خواهید از هزینه های خود و تأثیر آن بر گزارش اعتبار خود مطلع باشید. هیچ وام بزرگی نگیرید ، زیرا می تواند امتیاز اعتباری شما را پایین بیاورد و نسبت بدهی به درآمد شما را تحت تاثیر قرار دهد-محاسبه ای که وام دهندگان برای تعیین میزان واجد شرایط بودن شما برای وام گرفتن از آن استفاده می کنند. هرگونه تغییر عمده در رابطه با درآمد یا شغل شما نیز ممکن است توانایی شما برای تامین مالی را تغییر دهد.
ماه قبل از خرید
شروع به بررسی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ها به صورت آنلاین کنید
خواسته ها و نیازهای خود را مشخص کنید
استخدام مشاور املاک
هزینه ها و استفاده از اعتبار را پیگیری کنید
با خرید یک آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر متعلق به ، روند خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر خود را ساده کنید . آنلاین را با یک تور مجازی سه بعدی در آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر شروع کنید ، یا با برنامه خود یک سفر شخصی انجام دهید تا از نزدیک به هر آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر متعلق به نگاه کنید.
. از پیش تأیید شده و جستجو را آغاز کنید
یک وام دهنده انتخاب کنید یا با یک کارگزار وام مسکن مشارکت کنید تا شما را در فرایند تامین مالی راهنمایی کند و به شما در یافتن وام دهنده مناسب کمک کند. توسط وام دهنده انتخابی خود از قبل تأیید شوید تا وقتی زمان ارائه پیشنهاد فرا می رسد ، فروشندگان متوجه شوند که شما جدی هستید. برای دریافت پیش تأیید ، به صورت حساب های بانکی ، اسناد پرداخت و اظهارنامه مالیاتی نیاز دارید. بیشتر نامه های پیش تأیید برای تا روز خوب است.
اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، جستجوهای ذخیره شده را به صورت آنلاین تنظیم کنید تا وقتی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر های جدیدی که معیارهای شما را برآورده می کنند به بازار آمد ، به شما اطلاع داده شود. نماینده شما همچنین باید در MLS محلی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر هایی را برای نشان دادن به شما جستجو کند. هنگامی که آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر های مورد علاقه خود را پیدا کردید ، از نماینده خود بخواهید نمایشگاه هایی را ترتیب دهد.
ماه قبل از خرید
نامه پیش تأیید دریافت کنید
جستجوهای آنلاین را ذخیره کنید
شروع به برنامه ریزی نمایش ها کنید
پیشنهاد دهید
وقتی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ای پیدا کردید که دوستش دارید ، پیشنهاد خود را ارائه دهید! به خاطر داشته باشید ، ممکن است بلافاصله پذیرفته نشود. بر اساس نظرسنجی از نماینده برتر در اوایل بهار در مورد استراتژی هایی که آنها به طور متوسط ​​در سه تا پنج معامله خود به عنوان نماینده خریدار و فهرست استفاده کردند یا در یک دوره شش ماهه با آن روبرو شده اند ، نمایندگان خریداران در پنل گفتند آنها به طور متوسط ​​چهار پیشنهاد برای هر مشتری ارسال کردند – و ٪ شش یا بیشتر ارائه دادند.
هنگامی که آنها پاسخ می دهند ، یا پیشنهاد شما را بلافاصله می پذیرند ، یا در مورد قیمت و شرایط مذاکره می کنید. پس از موافقت همه ، قرارداد توسط هر دو طرف امضا می شود و فرایند خرید به طور رسمی آغاز می شود .
ماه قبل از خرید
آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر مناسب را پیدا کنید
در صورت لزوم پیشنهاد دهید و مذاکره کنید
قرارداد را امضا کن
. وظایف مربوط به سپرده را کامل کنید و برنامه ها را نهایی کنید
در طول مدت سپرده گذاری تا روزه ، وام دهنده شما بازرسی های مختلفی را تعیین می کند تا ضامن آنها وام شما را تأیید کنند. این به احتمال زیاد شامل مواردی مانند بازرسی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ، ارزیابی و درخواست اسناد اضافی می شود. در صورت دریافت وام FHA یا VA ، که ممکن است مستلزم مدارک اضافی باشد ، این روند ممکن است بیشتر طول بکشد. اگر از زمان تأیید اولیه خود تغییراتی در اعتبار یا درآمد خود داشته اید ، ممکن است نیاز به تأیید بیشتر باشد.
بازرسی را برنامه ریزی کنید
شما می خواهید پس از عقد قرارداد – در اولین هفته ، بازرسی خود را در اسرع وقت برنامه ریزی کنید – در بهترین حالت. قرارداد خرید و فروش زمانی مشخص می شود که شما باید بازرسی خود را تکمیل کنید ، اغلب در روز پس از عقد قرارداد. هرگونه درخواست مربوط به بازرسی ، مانند درخواست تعمیر یا اعتبار ، مهلت دارد.
مذاکرات مربوط به بازرسی می تواند استرس زا باشد. اگر در حال حاضر قصد دارید از بازرسی چشم پوشی کنید ، خرید یک آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر متعلق به را در نظر بگیرید . این آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ها قبلاً ارزیابی و به روز شده اند تا بتوانید با اطمینان خرید کنید – و روند را ساده کنید.
آماده شدن برای حرکت را شروع کنید
در حال حاضر زمان تماس با یک شرکت جابجایی محلی برای تعیین زمان حرکت شما نیز فرا رسیده است. شما باید درخواست تغییر آدرس خود را به اداره پست ارسال کنید و در مورد نحوه راه اندازی خدمات آب و برق در آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید خود تحقیق کنید.
اگر در حال حاضر اجاره می کنید ، باید طبق شرایط اجاره نامه خود به صاحبآپارتمان در جهانشهر در جهانشهر خود اطلاع دهید – معمولاً حداقل روز قبل.
اگر آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر ای می فروشید و نگران این هستید که خرید و فروش را تا چه حد راحت انجام دهید ، فروش آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر خود را از طریق پیشنهادات در نظر بگیرید. می توانید یک پیشنهاد تمام نقدی دریافت کنید و هنگامی که برای جدول زمانی شما کار می کند ، آن را ببندید.
با تیم خود در تماس باشید
با نهایی شدن جزئیات وام خود ، با وام دهنده خود ارتباط برقرار کنید. در ارسال مدارک مورد نیاز سریع عمل کنید. همچنین باید وام دهنده خود را از ارائه دهنده بیمه آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر مورد نظر خود مطلع کنید. همانطور که برای تکمیل وام خود کار می کنید ، وکیل ملکی و وکیل شما باید در جریان باشد.
زیر یک ماه
بازرس آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر را بیابید و بازرسی را کامل کنید
خرید بیمه صاحبآپارتمان در جهانشهر در جهانشهر
. آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید خود را ببندید
صبح یا شب قبل از بسته شدن ، آخرین مرحله را برای بررسی بصری وضعیت آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر انجام می دهید. این امر به ویژه در صورت درخواست تعمیرات پس از بازرسی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بسیار مهم است. در مرحله بعد ، برای امضای اسناد پایانی خود به دفتر شرکت می روید. بسته به پیچیدگی قرارداد ، این ممکن است چند ساعت طول بکشد.
هفته پایانی
برنامه نهایی برای پیاده روی را برنامه ریزی کنید
اسناد و مدارک را امضا کنید
کلیدهای خود را بگیرید!
منابع راهنمای املاک خریداری کردن نحوه خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید در جهانشهر: مرحله ساده!
نحوه خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید در جهانشهر: مرحله ساده!
خرید یک ملک جدید می تواند به آسانی مرحله باشد ، و ما آنها را به ترتیب برای شما در اینجا لیست کرده ایم! با پیروی از این مراحل و بررسی جوانب مثبت و منفی ، می توانید معامله را در کوتاه ترین زمان امضا کنید.
ملک جدید ، آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید ، خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید ، خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید جهانشهر
آیا به دنبال خرید آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید هستید؟ شما جای درست آمده اید! ما نه تنها لیستی جامع از املاک جدید برای فروش داریم ، بلکه این راهنمای مرحله ای عالی را در مورد نحوه انجام مراحل خرید ایجاد کرده ایم.
و اگر این کافی نیست ، ما آن را با یک راهنمای مفید و منفی به پایان رسانده ایم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا یک ملک جدید برای شما مناسب است یا خیر.
مرحله – بودجه خود را تنظیم کنید
بدون اینکه بدانید در جستجوی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر هستید ، به جستجوی آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بپردازید ، هیچ فایده ای ندارد و وقتی به موضوع می رسید ، با بودجه شما شروع می شود.
ما طیف وسیعی از ابزارهای عالی را داریم که به شما کمک می کند تأمین مالی خود را انجام دهید:
وام قبل از تصویب – ارزیابی شانس خود را از تصویب وام آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر با دقت .٪ (به صورت رایگان!).
ماشین حساب مقرون به صرفه بودن – یک راهنمای بسیار اساسی در مورد میزان وام گرفتن شما.
ماشین حساب وام مسکن – یک شاخص ساده برای بازپرداخت ماهانه وام مسکن شما.
البته ، شما باید نیازهای پیش پرداخت خود را در تامین مالی کلی خود در نظر بگیرید. این مبلغ یکجا معادل of از کل هزینه املاک است که باید برای پیش پرداخت آن پس انداز کنید .
مراقب فرصتهای تامین مالی برای خریداران مسکن برای اولین بار باشید ، مخصوصاً اگر به دنبال گزینه های مسکن ارزان قیمت هستید!
شما همیشه نمی توانید مطمئن باشید که در نهایت برای کدام طرح ها تأیید خواهید شد ، اما طرح های مالی دولت مانند نامیده می شد ) نوع طرح هایی را که در بازار وجود دارد نشان می دهد.
همچنین به یاد داشته باشید که هزینه های اضافی مانند هزینه تمبر و سایر هزینه های حقوقی متفرقه را نیز در نظر بگیرید. گاهی اوقات خریداران جدید مشتاق می توانند این موارد را نادیده بگیرند (البته به طور تصادفی).
اما پی بردن به اینکه پول کافی برای پیش پرداخت یک آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر جدید دارید ، سپس متوجه می شوید که کوتاه هستید زیرا فراموش کرده اید که هزینه های قانونی دیگر را نیز در نظر بگیرید می تواند یک ضربه واقعی در رویاها باشد!
الف) فهرست طرح های مسکن مقرون به صرفه در جهانشهر
طرح مسکن
فواید
شایستگی
طرح آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر اول من
ب) اگر من واجد شرایط این طرح های مسکن نباشم؟
بسیاری از این طرح های مسکن به محدود B و M گروه ، به طوری که رقابت دشوار است. اگر واجد شرایط نیستید ، هنوز امید خود را از دست ندهید!
خارج از این طرح ها ، بسیاری از توسعه دهندگان همچنان گزینه های تأمین مالی را با پیش پرداخت کم یا حتی صفر ارائه می دهند.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال شرایطی باشید که مناسب شما و وضعیت مالی شما باشد و همچنان می توانید بدون پیش پرداخت آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بخرید.
ج) آیا یک خارجی می تواند در جهانشهر آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر بخرد؟
بله ، آیا شما یک شکارچی خارجی هستید یا سرمایه گذار به دنبال فرصت مناسب هستید – جهانشهر با آغوش باز از خارجی ها استقبال می کند.
برای راهنمای کامل و کامل خرید خارجی ملک در جهانشهر اینجا را کلیک کنید .
د) هزینه یک آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر در جهانشهر چقدر است؟
قیمت ملک در جهانشهر بسته به نوع ملک و موقعیت آن بسیار متفاوت است.
میانگین قیمت ملک بین (RM) متغیر است. آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر های تراس بین تا روپیه متغیر است ، در حالی که آپارتمان در جهانشهرهای آپارتمان در جهانشهری/آپارتمان در جهانشهرها بین تا روپیه متغیر است.
البته ایالت هایی مانند سلانگور ، پنانگ و جوهور به سمت گران قیمت ترین طیف متمایل هستند. برای مشاهده قیمت متوسط ​​ملک بر اساس ایالت ، مقاله ما را در اینجا ببینید !
ه) آیا هزینه های اولیه را به اندازه کافی دارید؟
هنگام تنظیم بودجه خود ، بدانید که هزینه های اولیه فقط به معنای پیش پرداخت نیست. در زیر یک جدول ساده در مورد برخی از هزینه هایی که صرف هزینه های اولیه می شود آورده شده است.
مورد
پیش پرداخت
و) پیش پرداخت یک آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر در جهانشهر چقدر است؟
حداقل پیش پرداخت یک آپارتمان در جهانشهر در جهانشهر در جهانشهر معمولاً price از قیمت خرید ملک است. اگر می توانید از قبل هزینه بیشتری بپردازید خوش آمدید.
قسمت اول پیش پرداخت معمولاً به عنوان بخشی از سپرده جدی پرداخت می شود . در بیشتر موارد ، این یک پرداخت non غیر قابل استرداد است.
ز) مطمئن شوید که پول اضافی برای هزینه ها و هزینه های متفرقه دارید
علاوه بر هزینه های ذکر شده در بالا مانند سپرده جدی ، پیش پرداخت ، حق تمبر و هزینه نمایندگی – باید مطمئن شوید که برای سایر هزینه هایی که در طول فرآیند با آن روبرو می شوید ، یک باجه نقدی در دست داشته باشید.
اینها شامل هزینه های پردازش بانک ، هزینه های قانونی برای SPA و قرارداد وام و هزینه های ارزیابی دارایی در صورت وجود است.
ح) آیا توان پرداخت اقساط ماهیانه را دارید؟
این فقط هزینه های اولیه است ، اکنون اجازه دهید تصویر بزرگتر را بررسی کنیم – آیا می توانید این ملک را در دراز مدت خریداری کنید؟
اقساط ماهانه بستگی به موارد زیر دارد:
قیمت خرید ملک شما
با توجه به عوامل زیادی که در تصویر وجود دارد ، ماشین حساب وام مسکن می تواند به شما کمک کند که بدانید قسط ماهانه شما چقدر هزینه دارد.


برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat