بدون دسته بندی

استراتژی محتوا و بازاریابی محتوا چیست؟


برای تولید محتوا مناسب و با کیفیت باید در ابتدا اهداف کسب و کار خود را بشناسید و برنامه دقیقی داشته باشید. بازاریابی محتوا اهمیت بسیاری در موفقیت کسب و کار شما دارد . استراتژی محتوا(content strategy ) به این معنی است که با برنامه ریزی مناسب و دقیق و در زمان های مناسب محتوا منتشر نمایید . قبل از داشتن تولید محتوا می باید طراحی سایت مناسبی داشته باشید. متناسب با امکانات و ویژگی های وب سایت شما هزینه وب سایت تعیین می شود. بعد از آن نوبت به سئو سایت می رسد و بازاریابی محتوا.

بازاریابی محتوا به این معنی است که با تولید محتوا مناسب و ارزشمند مخاطبان را بسوی سایت خود جذب نمایید و تاثیرگذاری بهتری داشته باشید.. در استراتژی محتوا در ابتدا باید هدف خود را تعیین نمایید و هویت برند خود یعنی ارزش ها و اهداف را مشخص نمایید. و همچنین مخاطبان و مشتریان خود را بشناسید. رقبا را تحلیل نمایید و بر اساس کلمات کلیدی محتوا تولید کنید.
ساخت موشن گرافیک نیز برای تبلیغات موثر در وب سایت تاثیر خوبی خواهد داشت و وب سایت شما را بهتر معرفی خواهد کرد. طراحی موشن گرافیک نیز نوعی محتوا بصری و تاثیرگذار می باشد.

لزوم استفاده از استراتراتژی محتوا :
اگر شما وب سایت در زمینه خاصی و یا صفحه اینستاگرام دارید اگر استراتژی محتوا درستی نداشته باشید ینی اهداف خود را ندانید و شناختی روی مخاطبان خود نداشته باشید احتمال زیاد با شکست روبرو خواهید شد چرا که برای داشتن یک وب سایت پویا و حرفه ای باید محتوا جدید تولید نمایید و متناسب با آن اهداف خود را پیش برید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + یک =

دکمه بازگشت به بالا