بدون دسته بندی

استراتژی محتوا و بازاریابی محتوا چیست؟


برای تولید محتوا مناسب و با کیفیت باید در ابتدا اهداف کسب و کار خود را بشناسید و برنامه دقیقی داشته باشید. بازاریابی محتوا اهمیت بسیاری در موفقیت کسب و کار شما دارد . استراتژی محتوا(content strategy ) به این معنی است که با برنامه ریزی مناسب و دقیق و در زمان های مناسب محتوا منتشر نمایید . قبل از داشتن تولید محتوا می باید طراحی سایت مناسبی داشته باشید. متناسب با امکانات و ویژگی های وب سایت شما هزینه وب سایت تعیین می شود. بعد از آن نوبت به سئو سایت می رسد و بازاریابی محتوا.

بازاریابی محتوا به این معنی است که با تولید محتوا مناسب و ارزشمند مخاطبان را بسوی سایت خود جذب نمایید و تاثیرگذاری بهتری داشته باشید.. در استراتژی محتوا در ابتدا باید هدف خود را تعیین نمایید و هویت برند خود یعنی ارزش ها و اهداف را مشخص نمایید. و همچنین مخاطبان و مشتریان خود را بشناسید. رقبا را تحلیل نمایید و بر اساس کلمات کلیدی محتوا تولید کنید.
ساخت موشن گرافیک نیز برای تبلیغات موثر در وب سایت تاثیر خوبی خواهد داشت و وب سایت شما را بهتر معرفی خواهد کرد. طراحی موشن گرافیک نیز نوعی محتوا بصری و تاثیرگذار می باشد.

لزوم استفاده از استراتراتژی محتوا :
اگر شما وب سایت در زمینه خاصی و یا صفحه اینستاگرام دارید اگر استراتژی محتوا درستی نداشته باشید ینی اهداف خود را ندانید و شناختی روی مخاطبان خود نداشته باشید احتمال زیاد با شکست روبرو خواهید شد چرا که برای داشتن یک وب سایت پویا و حرفه ای باید محتوا جدید تولید نمایید و متناسب با آن اهداف خود را پیش برید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat