فناوری اطلاعات

ارائه ۴۵ میلیارد ریال خدمات حمایتی به دانش بنیانهای حوزه نانوبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه خدمات فناوری تا بازار با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توانمندسازی کسب وکارها و ارائه خدمات متنوع به شرکت های فناوری نانو را با استفاده از شبکه کارگزاران و مشاوران خدمات تجاری خود انجام می دهد. این مجموعه طی یک سال گذشته به ۲۵۶ شرکت خدمات حمایتی ارائه کرده است.

بر اساس اعلام ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این مدت تعداد ۱۴۹۸ خدمت یا حمایت به ارزش ۴۵ میلیارد ریال به ۲۵۶ شرکت فعال در حوزه نانوفناوری که دارای گواهی نانومقیاس هستند ارائه شده است.

سهم ستاد فناوری نانو از این خدمات ارائه شده ۳۲ درصد، صندوق نوآوری و شکوفایی ۵۶ درصد، مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۵ درصد و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری ۷ درصد است.

این خدمات و حمایت‌ها در ۴ دسته کلی «توسعه بازار بین الملل»، «مدیریت کسب وکار»، «تولید و توسعه محصول» و «توسعه بازار داخلی» به شرکت های فعال در حوزه نانو ارائه شده است.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 2 =

دکمه بازگشت به بالا