فناوری اطلاعات

آیین و مسیر های درخشان ثروتمندی را شناختم


—————- رپرتاژ آگهی —————–

هر روزت را شاهکاری بی همتا و درخشان کن. با یادگیری از انسان های موفق و برنامه ریزی برای آینده تان مسیر های درخشان ثروتمندی را پشت سر بگذارید. من هم با یادگیری و عبرت گرفتن از راه و روش انسان های موفق و ثروتمند تجارتی جدید و نو با پشتکاری عظیم را آغاز کردم.

در ادامه قصد دارم شما را با محصولاتم آشنا کنم.

 

نخود عمدهنخود عمده یکی از انواع نخود سفید مرغوب در بازار است و توسط کشاورزان پر تلاش شهر بوکان عمده به صورت چرخشی و یکساله با گندم و جو تولید می شود تا نیتروژن خاک حفظ شود و نیازی به کود های نیتروژن دار نباشد. نخود نوعی از حبوبات است که دارای میزان زیادی پروتئین و فیبر است، این ماده غذایی کاربرد بالایی در انواع رژیم های غذایی دارد، در واقع نخود یکی از قدیمی ترین دانه های گیاهی است که انسان به مصرف آن روی آورده است.

 

نخود عادلنخود عادل از ارقام پر فروش پاییزه این محصول می باشد که همواره بخش اصلی نیاز های غذایی انسان را تأمین می ‌کند. این محصول بهترین گزینه برای کشت در مناطق نیمه گرمسیری و معتدل شناخته شده و برای برداشت ماشینی یک گزینه مناسب است. این نخود اندازه های مختلفی دارد و می‌ توان به نخود فلافلی مجلسی و غیره اشاره کرد که جزو نخود های زودپز بوده و بدون له شدن سریعاً می پزد.

 


نخود علوفه ای
معمولا مصرف نخود علوفه ای به دو شکل دانه ای و علوفه می باشد. همچنین از دیگر مشخصات این گیاه می‌توان به امکان کاشت آن در تمام فصول اشاره کرد و کوتاه بودن زمان رشد و محصول دادن این گیاه موجب شده است تا افراد بسیاری به پرورش آن بپردازند. برداشت سالانه یکی از عواملی است که بر قیمت نخود علوفه ای تاثیر می گذارد هر چقد برداشت سال بیشتر باشد قیمت آن کاهش می یابد.

 

 


 

 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا