فناوری اطلاعات

آشنایی با دبستان و پیش دبستانی غیرانتفاعی دخترانه ماندگاران در کرج


مدرسه ابتدایی ماندگاران یکی از مدارسی است که نقش بسیار مهمی در جامعه دارد زیرا ارزش‌های اخلاقی را به دانش‌آموزان خود منتقل می‌کند و می‌تواند فردای آنها را درخشان کند.

به گزارش ایسنا به نقل از مؤسسه دانش ماندگار البرز، ما در ادامه این مطلب درصدد هستیم اطلاعات کاملی را در ارتباط با دبستان و پیش دبستانی غیرانتفاعی دخترانه ماندگاران کرج در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم و شما را بیشتر با این دبستان آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

به جهت تماس با مدرسه با شماره‌های ۰۹۱۲۶۴۶۸۵۰۷ – ۰۲۶۳۴۲۳۵۵۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۳۵۷۰۳ تماس حاصل نمایید.

دبستان و پیش دبستان ماندگاران

در میان مدارس کرج، دبستان ماندگاران در زمره یکی از برترین مدارس غیرانتفاعی قرار گرفته است و با تجهیزات کاملی که دارد توانسته به رشد و آموزش کودکان کمک بسیاری کند.

مدرسه ماندگاران نمونه‌ای از مدارس غیردولتی معتبر و شناخته شده در شهر کرج است که مدیریت آن را خانم زهرا پیشگاهی بر عهده دارد و پذیرای فرزندان دلبند شما والدین گرامی می‌باشد.

دلیل محبوبیت دبستان و پیش دبستانی غیر انتفاعی دخترانه ماندگاران

در مدرسه ماندگارن بر خلاف برخی از مدارس غیرانتفاعی که بیشترین تمرکز را روی سودآوری خود و شهریه دانش‌آموزان دارند سعی بر این است که بیشترین تمرکز روی رشد علمی و توان فکری دانش‌آموزان باشد و استعداد آنها را در زمینه‌های مختلف شناسایی نمایند.

دبستان کرج

لازم به ذکر است که در مدرسه ماندگاران از شیوه‌های نوین آموزشی جهت یادگیری و آموزش مطالب درسی استفاده شده است که همین امر می‌تواند سطح یادگیری دانش‌آموزان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

برخی از اولیا در زمان تحقیق در ارتباط با جستجوی مدارس همواره این سؤال را دارند که دلیل محبوبیت مدرسه ماندگاران در شهر کرج چیست؟

مواردی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم می‌تواند دلایل محبوبیت این مدرسه باشد:

علاوه بر امکانات و تجهیزاتی که مدرسه ماندگاران برای دانش‌آموزان در نظر گرفته است این مدرسه دارای کادری مجرب و متخصص است که در تلاش هستند مطالب را به روش‌های مختلفی به دانش‌آموزان یاد دهند و با ارائه راهکارهای مناسب سرعت یادگیری دانش‌آموزان را افزایش دهند.

دبستان غیرانتفاعی کرج

  مدرسه مهرویلا کرج |  دبستان غیر انتفاعی دخترانه گلشهر | ماندگاران

تعداد دانش‌آموزان حاضر در کلاس درس این مدرسه در مقایسه با مدرسه‌های دیگر کم است که همین امر منجر می‌شود که معلم با جدیت بیشتری نقاط ضعف دانش‌آموزان را بررسی کند و در جهت برطرف کردن آنها تمام تلاش خود را به کار ببرد.

در دبستان ماندگاران زیر ساخت‌هایی چون کلاس‌های درس، سالن ورزشی، سالن غذاخوری، آزمایشگاه، کتابخانه، کارگاه کامپیوتر، استخر و غیره وجود دارد که تمامی آن مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی شده‌اند.

برنامه آموزشی متنوعی از قبیل چرتکه، زبان انگلیسی، شنا و غیره برای دانش‌آموزان طراحی شده است که تمامی این مهارت‌ها به صورت حرفه‌ای به کودکان آموزش داده می‌شود و کودکانی که در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند در مقایسه با دیگر دانش‌آموزان یک هیچ جلوتر هستند.

در مدرسه ماندگاران تمامی شرایطی که منجر به کشف و پرورش استعداد آنها می‌شود را فراهم شده است و والدین می‌توانند با اطمینان خاطر از این بابت فرزندان خود را در این مدرسه ثبت‌نام کنند و نگرانی بابت یادگیری مهارت‌های او نداشته باشند، زیرا آنها در این مدرسه از وقت خود نهایت استفاده را می‌برند و علاوه بر آموزش دروس می‌توانند در زمینه‌های دیگری نیز به موفقیت برسند که دلیل این موفقیت نیز وجود کلاس‌های فوق برنامه متنوع، برنامه‌های مهارتی، فعالیت‌های ورزشی و هنری دانست.

مدرسه ماندگاران برای آن دسته از والدینی که شاغل هستند و قادر به آموزش کودکان خود در مهارت‌های مختلف نیستند بسیار ایده‌آل است زیرا در این مدرسه تمامی امکاناتی که به رشد و تعالی کودکان کمک می‌کند فراهم شده است.

مدرسه ماندگاران می‌تواند خلاقیت کودکان را افزایش دهد و در پیشرفت آنها کمک چشمگیری نماید.

برگزاری کلاس‌های هنری برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به هنر می‌تواند فرصتی باشد که بتوانند استعداد خود را کشف کنند و آن را پرورش دهند.

وجود اردوهای علمی و پژوهشی که در مدرسه ماندگاران برگزار می‌شود منجر شده است که مهارت‌های فردی کودکان تقویت شود و به صورت علمی مطالب آموزشی را با دقت و سرعت بیشتری یاد بگیرند.

با توجه به هوشمند بودن کلاس‌های درسی در مدرسه ماندگاران، دانش‌آموزان با کمک فیلم و دیگر برنامه‌های آموزشی مطالب درسی را یاد می‌گیرند و در حافظه بلندمدت آنها ثبت می‌شود.

مراسمات مختلف در مدرسه ماندگاران

در مدرسه ماندگاران علاوه بر اینکه کودکان می‌توانند مطالب درسی را آموزش ببیند با مراسمات مختلف باستانی و مذهبی آشنا می‌شوند و به تاریخ غنی کشور پی می‌برند؛ از جمله این مراسمات که شور و هیجان بسیاری را در کودکان به وجود می‌آورد می‌توان به جشن نوروز، جشن یلدا، جشن صد، جشن عبادت و غیره اشاره کرد.

سخن پایانی

مواردی که در سطرهای بالا به آنها اشاره کردیم تنها بخشی از امکانات مدرسه ماندگاران در کرج می‌باشد که توانسته است به رشد و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان کمک بسیاری نماید.

انتهای رپرتاژ آگهی

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا