طراحی حرفه ای پورتال - ایده پردازان نظری

خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

طراحی حرفه ای پورتال

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help
 طراحی پورتال
چگونه وب سايت شما را چرا بايد يک وب سايت داشته باشيم؟

شايد مشتريان 24 ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به وب سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده ای از شماست که 24 ساعته قابل دسترس است.

با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اينترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور ساير رقبا در اين عرصه يعنی از دست دادن مشتريان. همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جويی در همه منابع، به وسيله يک وب سايت انجام پذير است.


طراحی پورتال

پورتالپورتال (پرتال) (Portal) اصطلاحی است برای سایت هایی که پایگاه یا مرکزی برای دستیابی به اطلاعات مختلف از منابع گوناگون می باشند. این سایت ها اطلاعات را از منابع گوناگون جمع آوری نموده و در دسترس کاربران خود قرار می دهند. پورتال ها اغلب امکاناتی را نیز متناسب با فعالیت خود در اختیار کاربران قرار می دهند. برای مثال یک پورتال می تواند امکاناتی چون خبر، امکان ایجاد ایمیل برای کاربران و … را در اختیار آنها قرار دهد. یک نمونه مشهور از پورتال، سایت پرمخاطب Yahoo است. امروزه استفاده از پورتال مخصوصا در موسسات بزرگ و ارگان های دولتی رایج شده است.

پورتال های دولتی اغلب گذرگاهی برای اتصال نرم افزارهای مختلف مورد استفاده در یک ارگان یا موسسه خاص می باشد و بین مدیران، کارمندان و مراجعه کنندگان یک موسسه ارتباط برقرار می کند. در حقیقت یک موسسه یا ارگان بزرگ برای در دسترس عموم قرار دادن اطلاعات خود که اغلب این اطلاعات بسیار متنوع و حجیم می باشند، از پورتال (پرتال) (Portal) استفاده می کند.
پس پورتال گذرگاهی برای دسترسی به سورس های مختلف از اطلاعات است که می تواند مانند سایت هایی چون Yahoo انواع اطلاعات را در دسترس عموم قرار دهد و یا مانند پورتال های سازمانی یا دولتی انواع اطلاعات و امکانات مرتبط با آن سازمان یا ارگان را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهد.


در سطر مربوط به هزینه، ستاره بیشتر نشانه اقتصادی(ارزان تر) بودن است.
منظور از حجم سایت، مقدار زمانی است که کاربر برای مشاهده کامل صفحه منتظر می ماند.

دايناميك استاتيك فلش پورتال

 


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3