Ooma از سیستم خانه هوشمند جدیدش رونمایی کرد


امروز در نمایشگاه CES 2017، کمپانی Ooma از سه حسگر جدید خود رونمایی کرده که به‌لطف آنها می‌توان امنیت خانه را افزایش داد.

کمپانی Ooma در نمایشگاه CES 2017 از سیستم خانه هوشمند خود رونمایی کرد. این سیستم دارای حسگرهای مختلفی است که با مشاهده بروز اتفاقی می‌توانند آن را تشخیص دهند. این حسگرها نه‌تنها شما را از اتفاق رخ داده باخبر می‌کنند بلکه حسگرهای حرکتی یا حسگرهای موجود در درب منزل و پنجره‌ها می‌توانند با شماره ۹۱۱ تماس گیرند.

Ooma با عرضه محصولی به نام Telo توانست به موفقیت برسد. این دستگاه، درواقع جعبه‌ای است که به روتر کاربر متصل شده و می‌تواند به کاربر سرویس تلفن خانگی ارائه دهد. البته در صورتی که بخواهید از هر یک دستگاه‌های هوشمند خانگی Ooma استفاده کنید به این گجت ۹۰ دلاری احتیاج خواهید داشت.

این کمپانی امروز از سه محصول خود در نمایشگاه CES 2017 رونمایی کرده که شامل حسگر تشخیص دهنده حرکت به قیمت ۳۵ دلار، حسگر تشخیص دهنده نشت آب به قیمت ۳۰ دلار و حسگر درب و پنجره به قیمت ۲۵ دلار می‌شود. این محصولات از طریق تکنولوژی DECT با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.

حسگرهای Ooma دارای دو حالت هستند که با توجه به موقعیت شما در حالتی که خانه باشید یا از منزل خارج شوید تنظیم می‌شوند. این حسگرها در صورت بروز مشکلی، شما را از طریق تماس تلفنی، پیامک یا ایمیل با خبر می‌کنند. همچنین می‌توانند تماس اضطراری با اداره پلیس یا آتش‌نشانی برقرار کنند.

در صورتی که اقدام به خرید این محصولات کنید می‌بایست به‌صورت ماهانه برای ارائه خدمات نیز حق اشتراک بپردازید. البته اگر دارای سرویس پریمیوم Ooma باشید می‌توانید به مقدار مورد نیازتان از حسگرهای این کمپانی استفاده کنید. اگر از این سرویس بهره نمی‌برید تنها استفاده از یک حسگر برای شما رایگان بوده و برای دو سنسور یا بیشتر می‌بایست ماهانه ۶ دلار حق اشتراک بپردازید.منبع :زومیت