خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

مرکز آموزش

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help

اعضا > مرکز آموزش > جوملا > آموزش های جوملا فارسی 1.5 > یغام خطای jtablesession store failed DB function failed with error number 1062


یغام خطای jtablesession store failed DB function failed with error number 1062
یغام خطای jtablesession store failed DB function failed with error number 1062

پرش به: ناوبری، جستجو

مقدمه

اگر سایت جوملای شما ناگهان متوقف شده و پیغام خطای "jtablesession::store failed" را مشاهده کردید به شما پیشنهاد می‌کنیم خواندن این مقاله ادامه دهید. با انجام چند مرحله براحتی قادر خواهید بود این مشکل را برطرف کنید.

 

alt jtablesession

 

رفع خطا

برای تصحیح کردن این خطا باید در بانک اطلاعاتی جدول prefix_session را Repair کنیم.

نکته: قبل از انجام تغییرات در Database، لازم است که از آن یک پشتیبان تهیه کنید تا در صورت لزوم از آن استفاده نمایید.

اگر با نحوه repair کردن یک جدول در PHPMyAdmin آشنایی داشته باشید، براحتی می‌توانید این پیغام خطا را fix نمایید (با repair کردن جدول jos_session )، در صورتیکه با نحوه repair کردن یک table آشنا نیستید این مقاله را دنبال کنید.

ابتدا باید وارد PHPMyAdmin شوید و در هاست‌های CPanel می‌توانید بعد از ورود به هاست در قسمت Databases وارد PHPMyAdmin شوید.

 

alt PhpMyAdmin


بعد از اینکه برروی PHPMyAdmin کلیک کردید تمام بانک‌های اطلاعاتی ساخته شده را در قسمت چپ PHPMyAdmin مشاهده خواهید کرد. در Cpanel کلیه بانک‌های اطلاعاتی که ایجاد شده‌اند هم دارای یک prefix هستند (همانند Tableهای جوملا) به عنوان مثال اگر فرض کنیم که 2 تا بانک اطلاعاتی با نام‌های jml1 و jml2 داریم نام بانک‌های اطلاعاتی در CPanel وقتی آنهارا با PHPMyAdmin مرور می‌کنیم به این صورت خواهند بود:

Prefix_jml1 , prefix_jml2

 

alt Select Database on phpmyadmin


قسمتی که با دایره قرمز مشخص شده تمامی بانک‌های اطلاعاتی است که در هاست ساخته‌ایم، در این مرحله باید برروی نام Database مرتبط با جوملا کلیک کنیم.

 

alt select table on phpmyadmin


پس از انتخاب بانک اطلاعاتی مورد نظر جدول jos_session را انتخاب کنید و در کنار چک باکس کنار جدول تیک بزنید. سپس بر روی دکمه باز شویی که در انتهای صفحه قرار دارد و عنوان آن With Selected است کلیک کنید و از گزینه‌های موجود Repair table را انتخاب کنید تا جدول jos_session را repair کند و به این ترتیب شما قادر خواهید بود پیغام خطای DB function failed with error number 1062 را تصحیح کنید.

 

alt Repair Table and fix error

 


منبع : http://www.youtukan.com/joomla/jtablesession-store-failed-db-function-failed-with-error-number-1062.html


منبع:
http://docs.joomlafarsi.com


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
دستورات jdoc (مشاهدات: 2421)


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3