خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

مرکز آموزش

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help

اعضا > مرکز آموزش > متفرقه > مكينتاشي‌ها در ويندوز


مكينتاشي‌ها در ويندوز
مكينتاشي‌ها در ويندوز
سيستم‌هاي عامل‌ براي ذخيره‌سازي اطلاعات در هارد‌ديسك و ديگر حافظه‌هاي ذخيره‌ساز همچون حافظه‌هاي فلش، ديسك‌هاي نوري و ... از سيستم فايل مخصوص به خودشان استفاده مي‌كنند و تفاوت در سيستم‌فايل‌ها موجب مي‌شود نتوانيد اطلاعات ذخيره‌شده در يك رسانه ذخيره‌ساز توسط سيستم‌عاملي را در سيستم‌عامل ديگر نيز مشاهده كنيد.

 يكي از اين تفاوت‌ها در سيستم فايل مك و ويندوز است. اگر قصد داريد به اطلاعات ذخيره شده در هارد‌ديسك‌ها، حافظه‌هاي فلش، ديسك‌هاي نوري و ديسكت‌هاي داراي فرمت مكينتاش در ويندوز دسترسي داشته باشيد، مي‌توانيد از نرم‌افزار TransMac كمك بگيريد. به‌كمك اين نرم‌افزار مي‌توانيد علاوه بر دسترسي به اطلاعات ذخيره‌شده در اين رسانه‌هاي ذخيره‌ساز، فايل‌هاي داراي فرمت dmg را نيز باز كرده و محتواي آنها را استخراج كنيد.

خواندن و ايجاد فايل‌هاي ايميج پشتيباني شده در سيستم‌عامل مك، فشرده‌سازي، استخراج و تبديل فايل‌هاي dmg به فايل‌هاي iso، ساخت ديسك‌هاي نوري پشتيباني شده در سيستم‌عامل مك، فرمت كردن ديسك‌ها براي استفاده در سيستم‌عامل مك، خواندن اطلاعات از لوح‌هاي فشرده چندبخشي داراي استاندارد مك و بسياري از امكانات ديگر از جمله ويژگي‌هاي قابل ذكر در اين نرم‌افزار به‌شمار مي‌رود.

نرم‌افزار فوق با قابليت اجرا در تمامي نسخه‌هاي 32 و 64 بيت ويندوز اكس‌پي، ويستا، 7 و 8 از لينك زير قابل دانلود است:

http:‌/‌‌/‌www.acutesystems.com‌/‌tmac‌/ tmsetup.exeآیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3