خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

مرکز آموزش

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help

اعضا > مرکز آموزش > پورتال دی ان ان > دات نت نیوک و اولین گام برای نمایش مستندات شیرپوینت


دات نت نیوک و اولین گام برای نمایش مستندات شیرپوینت
دات نت نیوک و اولین گام برای نمایش مستندات شیرپوینت

رابط شیرپوینت، در هسته دات نت نیوک نسخه Enterprise امکان برقراری ارتباط بین سیستم قدرتمند مدیریت محتوای نرم افزار شیرپوینت (ECM) و هسته پورتال دات نت نیوک را فراهم می سازد، به این ترتیب امکان نمایش کلیه اسناد طبقه بندی شده در (ECM) نرم افزار شیر پوینت در پورتال های سازمانی مبتنی بر هسته دات نت نیوک وجود خواهد داشت.

انعطاف سیستم مدیریت محتوای دات نت نیوک در نمایش مستندات و قدرت نرم افزار شیرپوینت در طبقه بندی اطلاعات و مستندات یک سازمان، سطح وسیعی از نیاز های یک سازمان را در انتشار اطلاعات خود در حوزه وب و حتی پورتال های درون سازمانی، پوشش داده و پورتال دات نت نیوک را تا حد زیادی از سایر سیستم های مدیریت محتوای تحت وب متمایز خواهد ساخت.
این رابط از بسیاری از ویژگی های نرم افزار SharePoint Document Library 2007 بهره می گیرد، پیکر بندی مستندات ذخیره سازی شده در پورتال، انتخاب نمایش مستندات خاص ذخیره سازی شده در Document Library، امکان مدیریت زمان بندی نمایش مستندات، امکان نمایش قالب های فایل های موجود در شیرپوینت، امکان حذف و یا زمان بندی برای حذف برخی از مستندات، مدیریت و پیکر بندی ایمیل های ارسالی و ... از جمله ویژگی های بارز این رابط نرم افزاری می باشد.

در صورتی که سازمان ها از هسته پورتال دات نت نیوک به صورت درون سازمانی استفاده نمایند ،اهمیت این رابط کاربری بیش از بیش نمایان شده و سازمان می تواند طیف وسیعی از مستندات مورد نظر خود را  با استفاده از ماژول های منعطف و قدرتمند پورتال دات نیوک به صورت طبقه بندی شده و حالت های گرافیکی خاصی در اختیار کاربران درون سازمانی خود قرار دهد.

در استفاده از رابط بین دو نرم افزار ،شیرپوینت در پشت firewall سرور باقی مانده و علاوه بر آن کلیه مستندات از پشت لایه های امنیتی پورتال دات نیوک به نمایش گذاشته می شود و این ساختار، امتیاز قابل قبولی برای امنیت این رابط نرم افزاری فراهم می نماید. علاوه بر این امکان مسیر یابی کلیه فرآیند های انجام شده بر روی مستندات از طریق پورتال دات نت نیوک امکان پذیر است.

منبع:

irandnn.irآیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
برخی از مشتریان (مشاهدات: 3678)


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3