خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

مرکز آموزش

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help

اعضا > مرکز آموزش > آموزش های مربوط به هاست ویندوز > رفع ارور 503 Service Unavailable


رفع ارور 503 Service Unavailable
جهت رفع ارور 503 Service Unavailable در هاست هاي ويندوز مي توانيد از طريقه زير عمل نماييد
1- وارد كنترل پنل هاست شويد
2- وارد قسمت IIS Application Pool 3- گزينه استارت را بزنيد

ads

در اکثر مواقع خطای ۵۰۳ Service Unavailable به هاستی که سایت شما را میزبانی کرده است بر می گردد و اگر شما سوالی از انان بپرسید راجب این خطا بی تردید به شما پاسخ خواهند داد که این مشکل به علت حجم سنگین دیتابیس و استفاده زیاد سایت شما از منابع سرور هست.

پس خودمان باید مشکل ایجاد شدن خطای ۵۰۳ Service Unavailable را حل کنیم

برای پیدا کردن مشکلی که باعث ایجاد خطای ۵۰۳ Service Unavailable می شود باید مراحل زیر را طی کنید،پس از انجام هر یک از مراحل سایت را کنترل کنید سپس اگر خطا رفع نشد اقدام به انجام مرحله بعد نمایید

 

۱-تمام پلاگین ها را غیر فعال کنید

۲-پوسته پیش فرض را روی سایت فعال کنید

۳-حالت دیباگ را فعال کنید و ببینید چه خطاهایی باعث ایجاد این مشکل شده است،و اگر خطایی را مشاهده کردین اقدام به رفع ان کنید

 

اگر مشکل سایت شما به خاطر استفاده از افزونه جلالی هست توصیه من به شما این است که به جای افزونه جلالی از افزونه wp-persian استفاده کتید

 

در این مطلب به معرفی ارور های رایج اینترنت میپردازیم.

 

400 Bad Request
پیغام خطای درخواست اشتباه 400 به این معنی است درخواستی که از سوی مرورگر شما به سرور وب سایت مورد نظرتان ارسال شده است (برای مثال درخواست باز کردن یک صفحه خاص)، دچار نوعی ناهنجاری است.


تا هنگامی که سرور درخواست شما را درک نکند، نمیتواند آن را انجام دهد و در نتیجه شما با خطای 400 روبرو خواهید شد.


پیدا نشدن صفحه مورد نظر یا 404 Not Found
هنگام دسترسی به صفحات وب ممکن است با پیغام های گوناگونی مواجه شوید. یکی از رایج ترین پیام ها، پیام 404 Not Found است که به معنی تلاش شما برای دسترسی به صفحه ای است که در حال حاضر وجود ندارد. حال ممکن است صفحه مورد نظر شما حذف شده باشد، یا اینکه شما آدرس آن را اشتباه وارد کرده باشید.


این پیغام های خطا معمولا توسط وب سرورها تولید شده و برای مرورگر شما ارسال میشوند. اگر شما چنین پیامی را مشاهده کردید، برای اطمینان بیشتر، آدرسی را که تایپ کرده اید، دوباره کنترل کنید. اگر هنگام کلیک روی لینکی با این پیام مواجه شدید، ممکن است لینک اشتباه باشد، یا اینکه صفحه مورد نظر قبلا حذف شده باشد.


403 Forbidden
کد ممنوعیت به این معنی است دسترسی به صفحه یا منابعی که میخواهید آنها را بیابید، مطلقا ممنوع است. به عبارت دیگر،خطای 403 بدان معنی است آنچه که میخواهید ببینید، برای شما غیرقابل دسترسی است.


500 Internal Server Error
این یکی از خطاهای معمول در صفحات وب است. هنگامی به نمایش در میاید که در تنظیمات وب سایت شما خطایی وجود داشته باشد، اما سرور نتواند دقیق تر از این به شما در خصوص ایراد اطلاعاتی ارائه کند و بگوید که ایراد دقیقا چیست.


503 Service Unavailable
پیغام در دسترس نبودن سرویس هنگامی رخ میدهد که سرور وب سایت در آن لحظه قابل دسترس نیست.


504 Gateway Timeout
این خطا معمولا زمانی مشاهده میشود که یک سرور پاسخ مناسبی در زمان مناسب از سرور دیگر دریافت نکند. این درخواست های سرورها معمولا برای باز کردن یک صفحه وب و یا درخواست های تکمیلی مرتبط با آن هستند.
این معمولا بدان معنی است که سرور دیگر به درستی کار نمیکند یا در حال حاظر Down شده است.

 آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
PASPNETDB (مشاهدات: 4723)


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3