خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

دانلود فایل

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help

آرشیو دریافت فایل ،تمام برنامه ها و فایل هایی را که شما برای بالا بردن و راه اندازی سایت خود نیاز دارید را شامل میشود .


CuteFTP_8.3
برای برقرای ارتباط و رد و بدل كردن اطلاعات به وسیله FTP , آپلود و دانلود هرچه بهتر و سریعتر و تامین امنیت ماكسیمم در رد و بدل كردن اطلاعات همواره به نرم افزار قدرتمندی به عنوان FTP Client نیاز است كه تمامی شرایط لازم و مورد استفاده ی شما را برایتان فراهم آورد. یكی از پیشگامان قدرتمتند و مطرح در این زمینه كه همه با نام آن آشنا هستند نرم افزار قدرتمند CuteFTP Professional محصول شركت GlobalSCAPE می باشد. این نرم افزار كلیه امكانات قدرتمند مدیریتی مورد نیاز شما را در محیطی ساده فراهم ساخته و از امكانات پیشرفته مختلفی برخوردار می باشد. قابلیت های کلیدی نرم افزار CuteFTP 8.3.1 Professional: - امنیت بالا با استفاده از Secure Shell, Secure Socket و Transport Security Layer - پشتیبانی از قابلیت امنیتی SSL و HyperText Transfer Protocol Secure یا همان HTTPS در انتقال داده ها - قابلیت مدیریت رمز عبور كاربران - قابلیت انجام كارها در زمان های مشخص شده توسط كاربر - قابلیت تهیه Backup كامل از وب سایت شما - مدیریت و نظارت بر داده های و پوشه های موجود شما بروی سرور و مطلع نمودن شما در صورت بروز تغییرات در آن ها - قابلیت استفاده از Macro و Script - پشتیبانی از قابلیت Drag & Drop جهت انتقال سریعتر داده ها توسط كاربر - دارای ویرایشگر مستقل بنام CuteFTP Editor جهت ویرایش اسناد سمت سرور از طریق برنامه! - قابلیت نمایش اسناد تصویری بصورت Thumbnail یا بند انگشتی - سرعت بالادر ردوبدل داده ها
اندازه فایل: 0 B
frontpage 2003
معروف ترين و كاربردي ترين نرم افزار ساخت صفحات وب است اين نرم افزار به طور معمول در بسته افيس مايكرو سافت قرار داشت و در بسته هاي اخير افيس مايكرو سافت حذف شده و به صورت مجزا اماده شده است به دليل نياز بيشتر افراد به اين نرم افزار كاربردي نسخه بدون نياز به نصب اين نرم افزار كاربردي توسط گروه سايت ميهن دانلود اماده دانلود رايگان شده است كه مطمئنا خيلي افراد به دنبال اين نرم افزار در سرتاسر وب گشته اند و يا حد اقل لينك دانلود مستقيم ان را پيدا نكرده اند پس از دست نديد!
اندازه فایل: 0 B
کات اف تی پی CuteFTP Professional 9
برای برقرای ارتباط و رد و بدل كردن اطلاعات به وسیله FTP، آپلود و دانلود هرچه بهتر و سریعتر و تامین امنیت ماكسیمم در رد و بدل كردن اطلاعات همواره به نرم افزار قدرتمندی به عنوان FTP Client نیاز است كه تمامی شرایط لازم و مورد استفاده ی شما را برایتان فراهم آورد. یكی از پیشگامان قدرتمتند و مطرح در این زمینه كه همه با نام آن آشنا هستند نرم افزار قدرتمند CuteFTP Professional محصول شركت GlobalSCAPE می باشد. این نرم افزار كلیه امكانات قدرتمند مدیریتی مورد نیاز شما را در محیطی ساده فراهم ساخته و از امكانات پیشرفته مختلفی برخوردار می باشد. قابلیت های کلیدی نرم افزار CuteFTP Professional: - امنیت بالا با استفاده از Secure Shell, Secure Socket و Transport Security Layer - پشتیبانی از قابلیت امنیتی SSL و HyperText Transfer Protocol Secure یا همان HTTPS در انتقال داده ها - قابلیت مدیریت رمز عبور كاربران - قابلیت انجام كارها در زمان های مشخص شده توسط كاربر - قابلیت تهیه Backup كامل از وب سایت شما - مدیریت و نظارت بر داده های و پوشه های موجود شما بروی سرور و مطلع نمودن شما در صورت بروز تغییرات در آن ها - قابلیت استفاده از Macro و Script - پشتیبانی از قابلیت Drag & Drop جهت انتقال سریعتر داده ها توسط كاربر - دارای ویرایشگر مستقل بنام CuteFTP Editor جهت ویرایش اسناد سمت سرور از طریق برنامه! - قابلیت نمایش اسناد تصویری بصورت Thumbnail یا بند انگشتی - سرعت بالادر ردوبدل داده ها - توانایی برقراری ارتباط با چندین وب سایت در آن واحد (100 ارتباط همزمان) - و ... ******************************************************* *************************************************** راهنمای نصب 1- نرم افزار را نصب کنید. 2- اگر نرم افزار در حالت اجرا قرار دارد، آن را ببندید و فایل های موجود در پوشه ی Cracked File را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. 3- نرم افزار را اجرا کرده و زمان درخواست سریال با استفاده از هر شماره سریال دلخواهی، آن را رجیستر کنید.
اندازه فایل: 0 B
Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3