طراحی حرفه ای وب سایت - ایده پردازان نظری

خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

طراحی حرفه ای وب سایت

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help

چگونه وب سايت شما را چرا بايد يک وب سايت داشته باشيم؟

شايد مشتريان 24 ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به وب سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده ای از شماست که 24 ساعته قابل دسترس است.

با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اينترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور ساير رقبا در اين عرصه يعنی از دست دادن مشتريان. همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جويی در همه منابع، به وسيله يک وب سايت انجام پذير است.


روش طراحی طراحی وب ايستا (Static)
وب سايتهای ايستا را مي توان به برشورهای آنلاين تشبيه کرد با اين تفاوت که در يک وب سايت ايستا شما مي توانيد از انيميشن هاي زا و جذاب Flash استفاده کنيد، صفحه ای برای ارسال نظرات و سفارشات بازديدکنندگان داشته باشيد و مهمتر از همه اينکه بر خلاف تبليغات سنتی، محدود به زمان و مکان نخواهيد بود و سايت شما در هر ساعتی از شبانه روز در هر جای دنيا قابل دسترس است.
سیستم مدیریت سیستم مدیریت محتوا و پورتال(CMS & Portal)
در بعضی از موارد يک وب سايت زيبا به تنهايي کارساز نيست و برای موفقي در تجارت بايد بتوانيد ارتبط قوي تری با بازديدکنندگان خود داشته باشيد.  ما مي توانيم علاوه بر اينکه سايت زيبايی برايتان طراحی مي کنيم، همراه آن يک نرم افزار مديريت محتوای وب یا پورتال نيز ارائه دهيم تا بتوانيد به سادگی و با چند کليک، سايت عظيم خود را مديريت کنيد. اطلاعات را بدون داشتن دانش فنی به روز کنيد و محصولات و خدمات خود را بر روی وب سايتتان به سادگی و با کمترين هزينه به فروش برسانيد و ...

طراحی تمام طراحی تمام فلش (Full Flash)
مي خواهيد کاملا متفاوت از ديگران باشيد؟ مي خواهيد بهترين را داشته باشيد؟ مي خواهيد بازديدکنندگان سايتتان را غافلگير و شگفت زده کنيد؟ اگر پاسخ شما به هر يک از سوالات فوق آری است، ما اين نوع طراحی را به شما پيشنهاد مي کنيم. در اين نوع طراحی ما مي توانيم زيباترين و جذابترين سايت را به شما تحويل دهيم. فراموش نکنيد که ما امکان تلفيق سايتهای تمام فلش را با نرم افزار مديريت محتوا نيز داريم...
جدول 
مقایسه های انواع روش های طراحی وب
در ذیل جدولی تهیه کرده ایم که به واسطه آن بتوانید در یک (شاپ هاست) ، روش های مختلف طراحی را مقایسه نموده و بهترین و مناسب ترین روش را برای خود انتخاب کنید.
فلش 3 بعدی فلش دینامیک فلش استاتیک CMS&Portal استاتیک پارامترها
***** *** **** ** ** زیبایی و جذابیت
* *** * ***** ** به روز رسانی
* ** *** *** ***** هزینه اولیه
***** **** ***** **** ***** امنیت
* ** *** **** ***** حجم سایت
***** *** **** ** ** جلوه نمایشی
* *** ** ***** ** آزادی عمل
در سطر مربوط به هزینه، ستاره بیشتر نشانه اقتصادی(ارزان تر) بودن است.
منظور از حجم سایت، مقدار زمانی است که کاربر برای مشاهده کامل صفحه منتظر می ماند.

دايناميك استاتيك فلش پورتال

 


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3