طراحی سی ام اس و سیستم های مدیریت تحت وب - ایده پردازان نظری

خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

طراحی سی ام اس و سیستم های مدیریت تحت وب

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help
 طراحی سیستم های مدیریت تحت وب
چگونه وب سايت شما را چرا بايد يک وب سايت داشته باشيم؟

شايد مشتريان 24 ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به وب سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده ای از شماست که 24 ساعته قابل دسترس است.

با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اينترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور ساير رقبا در اين عرصه يعنی از دست دادن مشتريان. همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جويی در همه منابع، به وسيله يک وب سايت انجام پذير است.


سیستم مدیریت محتوای وب (WCMS)

سیستم مدیریت محتوای وب (WCMS) برای ایجاد و مدیریت صفحات وب کاربرد دارد. این سیستم برای کاربرانی که دانش فنی طراحی صفحات وب  ندارند این امکان را فراهم می آورد، تا با اطلاعات پایه و اولیه، محتوای صفحات خود را ایجاد و مدیریت نمایند.
سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای کاربرانی که با طراحی وب (طراحی وب سایت) آشنایی دارند نیز امکاناتی در جهت تسهیل ایجاد و مدیریت سایت فراهم می نماید. در این روش طراحی (سیستم مدیریت محتوا) اطلاعات سایت از جمله تصاویر، متون و... در پایگاه داده های وب (Data Base) سایت قرار می گیرد.

 

نرم افزار های مدیریت محتوا (WCMS) مبتنی بر قالب (Template Base) بوده و مدیران سایت با توجه به نیاز خود در هر لحظه امکان تغییر فالب (Template) سایت طراحی شده توسط نرم افزار های مدیریت محتوا را دارا می باشند. مدیران سایت با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود در بخش مدیریتی نرم افزارهای مدیریت محتوا، و ورود به آن می توانند اطلاعات سایت خود را ایجاد و یا ویرایش(مدیریت) کنند.

سیستم مدیریت محتوا
(Content Management system) (CMS) با نرم افزارهای ایجاد وب سایت از جمله Microsoft FrontPage و یا Adobe Dream Weaver تفاوت دارد. این نرم افزارها برای طراحان،برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب طراحی شده اند، در صورتیکه نرم افزارهای مدیریت محتوا برای افرادی که اطلاعاتی در مورد طراحی صفحات وب ندارند و توسعه دهندگان (طراحان و برنامه نویسان) ایجاد شده اند.
نرم افزار های مدیریت محتوایی که به خوبی طراحی شده باشند این امکان را فراهم می آورند که گه
گاه توسط شرکت تولید کننده خود به روز شده و امکانات و ویژگی های جدیدی به آنها اضافه گردد.

دايناميك استاتيك فلش پورتال

 


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3