خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

اخبار

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help

1- گارانتی بازگست وجه بدون قید و شرط 15 روز از تاریخ سفارش بوده است و پس از آن:

الف:بازگشت وجه و مرجوع شدن سرویس تنها در صورت " وجود مشکل فنی غیر قابل حل " انجام پذیر هست.  که مابه التفاوت هزینه تا پایان سال سفارش محاسبه می شود.

ب : در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + 4500 تومان هزینه لغو سرویس  از حساب شما کسر و مابقی مبلغ بین 7 تا 10 روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.

۲ – خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. اایده پردازان نظری حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬ ایده پردازان نظری حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

‬۳- روش ارتباطی مستند ایده پردازان نظری با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال‬ ‫پشتیبانی که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ثبت تیکت در پورتال پشتیبانی با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬

4- متقاضي متعهد است به هیچ عنوان از سرويسهاي ميزباني وب که دراختيار وي قرار دارد، بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران و يا قوانين بين المللي استفاده ننمايند. درغير اين صورت ایده پردازان نظری حق دارد سریعاً نسبت به قطع سرويس، بدون اطلاع کاربر اقدام نمايد. و هیچگونه هزینه ای عودت داده نمی شود.

5- تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر دومين حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز مي باشد. و ارسال به صورت اسپم ممنوع بوده و در صورت بسته شدن اکانت هزینه ای عودت داده نمی شود و به عنوان خسارت برداشت خواهد شد.

6- کاربر یا صاحب امتیاز میزبانی وب می بایست حداکثر تا 24 ساعت بعد از اتمام مهلت هاست و قرارداد در صورت تمایل برای تمدید و پرداخت هزینه دوره بعد اقدام کند در غیر این صورت اکانت 24 ساعت بعد از مهلت قرارداد معلق و در صورت عدم تمدید و پرداخت هزینه مربوط اکانت پس از  سه روز از سرور حذف خواهد شد و ایده پردازان نظری هیچ گونه مسئولیتی در قبال اکانت شما نخواهد داشت. و  در صورت داشتن بک اپ هزینه آن به مبلغ 20 هزارتومان دریافت می گردد.

7- ارسال نامه هاي ناخواسته (spam) ، ارسال تعداد زيادي ايميل (mass email) براي ديگران به هر نحو، از جمله ارسال خبرنامه به کل کاربران سايت بطور همزمان، ارسال ايميل بيش از حد مجاز، سعي در نفوذ به سرورهاي ديگران و يا سرورهاي ایده پردازان نظری درتمامي انواع آن ، ذخيره و يا ارسال ويروس براي ديگران به هر شکل و در تمامي انواع آن موجب قطع دسترسي وحذف سرويس کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد.

8- مسئوليت کليه فايلها و مطالب قرارگرفته در فضاي تخصيص داده شده به عهده کاربر است. همچنين وظيفه تهيه نسخه پشتيبان از فايلها، حفاظت از نام کاربري و رمز عبور ، اعلام تغييرات در تلفن و يا آدرس سکونت و يا ايميل برعهده کاربر است و ایده پردازان نظری هيچگونه مسئوليتي درقبال موارد فوق و يا ضرر و زيان ناشي از سوء استفاده و يا از بين رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمي گيرد.

9- استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 15-18 درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد. لذا توصيه مي شود به هيچوجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روي سرور تست نکنيد. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نيست بلکه محيط نصب محصولات آزمايش شده و بدون نقص است.

10- درصورت درخواست قطع سرويس توسط کاربر و يا قطع سرويس توسط ایده پردازان نظری به علت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين قرارداد ، مبالغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد.

11- چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات ایده پردازان نظری به دلايلي که از اراده ایده پردازان نظری خارج باشد -مواردي همچون تغييرات مخرب جوي، سيل، آتش سوزي، زلزله، و...، اشکالات مخابراتي ، هر گونه ممنوعيت داخلي وخارجي، عدم پاسخگويي و يا اجبار بر دريافت مبالغ اضافي توسط شرکتهاي خارجي فراهم کننده خدمات، هر گونه تغييرات در قوانين داخلي و خارجي، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغييرات در نرخ ارز، و کليه شرايطي که از اراده ایده پردازان نظری خارج باشد و در اينجا ذکر نگرديده است- در تداوم ارائه خدمات ایده پردازان نظری خدشه اي وارد گردد و يا باعث قطع موقت و يا دائمي آن گردد، هيچگونه مسئوليتي بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات ایده پردازان نظری و مسئولين آن نخواهد بود, با این حال ایده پردازان نظری تمام سعی خود جهت بازگشت به روال عادی انجام خواهد داد.

12- ایده پردازان نظری حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن شرايط و ضوابط فوق الذکر تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي مي شود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند . در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

13- با توجه به اینکه هر یک از اکانت های زیر مجموعه ایده پردازان نظری یا نمایندگی ها تحت پشتیبانی ایده پردازان نظری می باشد و از منابع سرور و پشتیبانی تیم فنی استفاده مستقیم می کند امکان ارائه اکانت های کمتر از 100 مگابایت فضا توسط ایده پردازان نظری و نمایندگی ها به دلیل حفظ کیفیت مطلوب و عدم سوء استفاده امکان پذیر نمی باشد.

14- راه اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس , موسیقی , فیلم برای عموم بر روی سرور های هاست اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی شما می بایست از هاست مخصوص دانلود یا سرور های مجازی استفاده کنید.

15- ارسال سفارش و يا استفاده از سرويسهاي ایده پردازان نظری، به معناي مطالعه کامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد آن توسط کاربر است. 

16- با توجه به اینکه اکثر کاربران نیاز به قرارداد و فاکتور رسمی برای خدمات ندارند قیمت ها در سایت بدون احتساب مالیات درج شده است در صورت نیاز به فاکتور رسمی مبلغ 15% کل صورتحساب به سرویس اضافه می شود. Sunday, March 24, 2013« برگشت


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3