خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

اخبار

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help
 

 

دانلود نرم افزار تبدیل عکس های معمولی به تصاویر برداری (وکتور)

WinTopo Pro 3.5

 

 

 

اگر یک عکس معمولی را بزرگنمایی کنید، معمولا از کیفیت آن کاسته میشود. این موضوع کاملا طبیعی است. چون عکس های معمولی به صورت پیکسلی ذخیره شده اند و هرچقدر روی آنها بیشتر زوم کنید کیفیت تصویر کاهش پیدا میکند.

 

اما عکس های Vector به صورت محاسبات برداری ذخیره میشوند. و نرم افزارهایی که امکان نمایش آنها را دارند در هنگام نمایش عکس بر اساس محاسبات ریاضی و برداری تصویر را تولید میکنند. بنابر این امکان بزرگنمایی آنها تا بی نهایت وجود دارد. بدون اینکه کیفیت عکس کاهش پیدا کند.

 

نرم افزار WinTopo قادر است تا عکس های معمولی (مثل عکس هایی با فرمت JPG ، BMP ، و ...) را به تصاویر وکتور تبدیل کند. البته هر عکسی قابل تبدیل نیست. معمولا عکسی قابلیت تبدیل به وکتور را دارد که رنگ ها و لبه ها در آن کاملا واضح و مشخص باشد. 

 

کار با این نرم افزار بسیار ساده است. کافیست عکس مورد نظر خود را وارد محیط نرم افزار کنید و تنظیمات رنگ را انجام دهید. سپس آن را به صورت یک عکس برداری (وکتور) ذخیره نمایید. عکس نهایی در نرم افزارهایی مثل Photoshop, Corel Draw, Illustrator و ... امکان ویرایش و بزرگنمایی تا بی نهایت را خواهد داشت.

 

 

نسخه جدید نرم افزار تبدیل عکس های معمولی به تصاویر وکتور، WinTopo Pro 3.5 را میتوانید به صورت رایگان از سرزمین دانلود دریافت کنید:

 

دانلود با حجم 2.5 مگابایت
پسورد فایل دانلود شده، www.sarzamindownload.com میباشد.


منبع:
 www.sarzamindownload.com.Thursday, August 15, 2013« برگشت


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3