خدمات میزبانی وب ایده پردازان نظری

اخبار

دیتاسنتر های پرقدرت واقع در آمریکا و کانادا سالهاست میزبان وب سایت های بیشمار عزیزان هم وطن می باشند ما سعی نموده ایم با ارایه گارانتی نظر اعتماد کاربران را جلب نماییم.

LiveZilla Live Help
 

توییتر (Twitter) یک سرویس دهنده وبلاگ است اما شما در این وبلاگ فقط اجازه دارید در ۱۴۰ کاراکتر متن ارسال کنید. کاربران با مراجعه به این سرویس دهنده و ساخت وبلاگ خود می توانند با دوستان و همکاران خود بگویند “چه می کنند؟” – “کجایند؟” و “چرا آنجایند؟ (!)”. پیش مبینی می شود با توجه به کمبود زمان در دنیای مدرن و تمایل به صرفه جویی در زمان در عین حالی که خواستار ارتباط با دیگران هستیم توییتر در آینده ای نزدیک با استقبال کاربران خصوصا افراد دارای مشغله زیاد مواجه شود. بسیاری از شرکت‌ها برای ارسال پیام‌های کوتاه و ارتباط با مشتریان در مورد محصولات جدید یا چگونکی بهبود سرویس‌هایشان استفاده از سرویس میکرو وبلاگ‌نویسی توییتر را آغاز کردند. به علت کوتاه بودن پیام توییتر معروف به توییت که باید در ‌١۴٠ کاراکتر یا کمتر ارسال شود کاربر باید پیام خود را سریع و کوتاه ارسال کند.

Ptwix یک اسکریپت رایگان و متن باز برای نمایش آخرین توییت های شما, در سایت شما می باشد! شما با استفاده از این اسکریپت میتوانید براحتی و بدون دردسر آخرین آپدیت های توییتر خود را در سایتتان به نمایش بازدیدکنندگان در بیاورید.این اسکریپت دارای چندین قالب و رنگ مختلف می باشد.

Ptwix اسکریپت نمایش آخرین بروزرسانی های توییتر
 

arrow اسکریپت نمایش آخرین بروزرسانی های توییتر دریافت اسکریپت (لینک مستقیم)

arrow اسکریپت نمایش آخرین بروزرسانی های توییتر آموزش نصب و کاربرد آن در سایت

arrow اسکریپت نمایش آخرین بروزرسانی های توییتر منبع: www.PersianScript.irThursday, July 4, 2013« برگشت


Language:

تماس با ما

آدرس دفاتر تهران:

 دفتر شبکه و اتوماسیون اداری : خیابان کاشانی پلاک 27

دفتر  میزبانی وب : یادگار امام خیابان چراغی، پلاک 2 واحد 3