۶ آبان منتظر رونمایی از مک‌های جدید اپل باشید


به گزارش جام جم آنلاین از تک شات ، اپل ماه گذشته بروزرسانی جدید سیستم عاملی خود یعنی MacOS Sierra را عرضه کرد اما هنوز کامپیوتر جدیدی که از این بروزرسانی پشتیبانی کند، معرفی نکرده است. از سوی دیگر با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، اکنون بهترین زمان فروش محصولات جدید برای اپل است.

اپل مدت‌هاست که تغییر چندانی در مدل‌های سری مک خود ایجاد نکرده است و بسیاری از کارشناسان به مشتریان این برند توصیه کرده اند که در صورت عدم نیاز جدی، برای خرید‌های محصولات جدید این شرکت دست نگه دارند زیرا بروزرسانی‌های مهمی در راه است و انتظار می رود که اپل کامپیوترهای مک خود را کامل باز طراحی کند.

از میان مهم‌ترین شایعات مربوط به این بروزرسانی‌های جدید می‌توان به یک لپ تاپ مک بوک پروی جدید مجهز به نواری از کلید‌های فانکشن تاچ قابل شخصی‌سازی و اضافه شدن چهار پورت USB نوع C به آن اشاره کرد.

انتظار می‌رود که مراسم رونمایی از مک‌های جدید به جای سان فرانسیسکو در نزدیکی مقر اپل در کوپرتینو برگزار شود اپل بسیاری از رویدادهای مهم خود را از جمله معرفی آیفون ۷ در سان فرانسیسکو برگزار کرده است اما رویدادهایی که اهمیت کمتری دارند در کوپرتینو برگزار می شوند.

دنیای فناوری روزهای شلوغی را پیش رو دارد، اپل قرار است روز سه شنبه گزارش درآمد خود را منتشر کند، مایکروسافت روز چهارشنبه یک رویداد سخت افزاری درباره ویندوز ۱۰ در نیویورک برگزار خواهد کرد و اپل نیز روز پنج شنبه محصولات جدید سری مک را معرفی خواهد کرد.منبع : کلیک جام جم