یوز و آویتا زیر پای رئیس جمهوری و هیئت دولت


رئیس جمهوری و هیئت دولت از خودروی برقی دانشگاه آزاد قزوین با نام یوز و موتور سیکلت برقی دانشگاه شریف با نام آویتا بازدید کردند.

ٰ رئیس جمهوری و برخی از اعضای هیئت دولت امروز در حاشیه برگزاری جلسه‌ی هیئت دولت از خودرو و موتور سیکلت الکترونیکی تولید دانشگاه‌های ایرانی دیدار کردند و با خودروی برقی یوز رانندگی کردند.

در این بازدید خودروی الکتریکی یوز محصول دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و موتورسیکلت آویتا محصول پژوهشکده‌ی شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف در معرض دید مسئولان اجرایی دولت قرار داشت.

خوردوی برقی یوز

در دیدار امروز برخی از وزرا و معاونین حسن روحانی رئیس جمهوری را همراهی کردند. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، بیژن زنگنه وزیر نفت، سید رضا صالحی امیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید محمود علوی وزیر اطلاعات از جمله افرادی بودند که حضور داشتند.

خوردوی برقی یوز

 این کار هم‌زمان با ۲۹ دی روز ملی هوای پاک انجام شد. در این دیدار رئیس جمهوری و برخی از همراهان علاوه بر بازدید، در محوطه‌ی ساختمان با خودروی یوز رانندگی کردند. 

رئیس جمهوری علاوه بر آزمایش کردن این محصول تأکید کرد که تولیدکنندگان این محصولات باید توجه به کیفیت و ایمنی را در کار خود اعمال کنند.

خوردوی برقی یوز

خوردوی برقی یوزمنبع :زومیت