گوگل به زودی فهرست اپلیکیشن‌های تخفیف خورده را نمایش خواهد داد

[ad_1]

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از تک شات، همان طور که در اسکرین شات پایین مشاهده می‌کنید، توسعه دهندگان از این پس می‌توانند قیمت‌های تخفیف خورده را در پلی استور نمایش دهند. به این معنی که توسعه دهندگان فهرستی از اپلیکیشن‌های خود با قیمت تخفیفی آماده می‌کنند و نشان می‌دهد که این اپلیکیشن پیش از تخفیف چقدر قیمت داشته است به این ترتیب کاربران در جریان قرار می‌گیرند که با خرید این اپلیکیشن در یک بازه زمانی خاص چه میزان در پولشان صرفه جویی خواهند کرد.

با توجه به اینکه کاربران نمی‌توانند به صورت پیوسته قیمت تمامی اپلیکیشن‌ها را در پلی استور دنبال کند، ارایه چنین قابلیتی بسیار کاربردی خواهد بود. برای مثال برخی از کاربران تنها زمانی که یک اپلیکیشن بیشتر از ۵۰ درصد تخفیف خورده باشد، برای خرید آنها اقدام خواهند کرد.

علاوه بر این، گوگل به زودی به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا به صورت موقت اپلیکیشن خود را به فهرست برنامه‌های رایگان اضافه کنند. این تغییر برای توسعه دهندگان بسیار مفید خواهد بود زیرا تا پیش از این اپلیکیشن‌هایی که رایگان شده بود باید در صورت پولی شدن دوباره فهرست می ‌شدند و به این ترتیب امتیازهایی که از سوی کاربران دریافت کرده بودند از بین می رفت.

[ad_2]

منبع : کلیک جام جم