گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در چهار رنگ راهی بازار می شوند

[ad_1]

جدیدترین گزارش منتشر شده نشان از این دارد که گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ در چهار رنگ راهی بازار خواهند شد.

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، نسل جدید پرچمداران سامسونگ برای سال ۲۰۱۷، گزارش‌های جدیدی در رابطه با این گوشی‌هوشمند منتشر می‌شود. شنیده‌ها نشان از این دارد که پرچمداران جدید سامسونگ در چهار رنگ بنفش مایل به خاکستری، آبی مرجانی، نقره‌ای براق و مشکی راهی بازار خواهد شد. گزارش‌های منتشر شده در مورد گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس تا به امروز نشان از این دارد که این دو گوشی‌هوشمند در نسخه‌های مختلفی با در نظر گرفتن بازار هدف، عرضه خواهند شد که این نسخه‌ها از نظر فاکتور‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری با یکدیگر تفاوت خواهند داشت. با وجود انتشار گزارش‌های مختلف در مورد گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، این برای اولین بار است که اطلاعاتی در خصوص رنگ‌ها بصورت مشخص منتشر شده است.

انتظار می‌رود سامسونگ دو گوشی‌هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را در تاریه ۲۹ مارس یا ۹ فروردین ماه طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی کند. از جمله‌ی مشخصات فنی مورد انتظار برای این دو گوشی‌هوشمند باید به بهره‌گیری از بدنه‌ای فلزی با جلوه‌ای اسپورتی که به سخت‌افزار رده‌ بالایی نیز مجهز است، اشاره کرد. با توجه به استفاده از سنسور عنبیه سنج در گلکسی نوت ۷، انتظار می‌رود در گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس نیز شاهد استفاده از سنسور عنبیه سنج باشیم.

در پایان نگاهی کوتاه نیز به مشخصات فنی این دو گوشی‌هوشمند خواهیم داشت. گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس هر دو در دو نسخه متفاوت از نظر تراشه همراه خواهند شد که شامل اسنپدراگون ۸۳۵ و اکسینوس ۸۸۹۵ است. گلکسی اس ۸ از وجود یک نمایشگر ۵.۸ اینچی با لبه‌های خمیده بهره می‌برد، حال آنکه برادر بزرگ‌ترش دقیقا همین پنل را با سایز ۶.۲ اینچی به همراه خواهد داشت. رزولوشن نمایشگر هر دو نسخه ۲٫۵۶۰ در ۱٫۴۴۰ پیکسل است. یکی از موارد جالب توجه در مورد گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، وجود دستیار صوتی هوشمند جدیدی با نام بیکسبی است که باید آن را رقیب جدیدی برای الکسای آمازون، سیری اپل و گوگل اسیستنت خواند.

[ad_2]

منبع :زومیت