کنایه ال جی و هواوی با تیزرهای ویدیویی به گلکسی نوت 8

ال‌جی و سامسونگ هر دو آماده‌‌ی معرفی نسل جدید گوشی‌های هوشمند رده‌بالای خود هستند. پرچمداران مورد انتظار این دو کمپانی به نمایشگرهایی بزرگ مجهز خواهند بود. گوشی وی ۳۰ پرچمدار جدید ال‌جی است و سامسونگ هم با گلکسی نوت ۸ قصد دارد خون تازه‌ای را به رگ این سری از محصولات خود تزریق کند. در حالی که گلکسی نوت ۸ با قلم استایلوس اس‌-پن عرضه می‌شود، اما گوشی ال‌جی وی ۳۰ از این ویژگی بی‌بهره است. درهرحال به‌نظر نمی‌رسد که ال‌جی تحت تاثیر قلم اس‌-پن گلکسی نوت ۸ قرار گرفته باشد، زیرا این کمپانی به تازگی چند تیزر تبلیغاتی منتشر کرده که ظاهرا هدف این ویدیوها، طعنه زدن به فبلت پرچمدار جدید سامسونگ است.

مقاله‌های مرتبط:

در اولین تیزر ویدیویی ال‌‌جی، فردی با شکستن یک مداد، حرف V را ایجاد می‌کند. در دومین ویدیو ال‌جی نیز یک قلم به چشم می‌خورد، اما این بار از قلم یاد شده برای نوشتن روی یک دفترچه بهره گرفته شده است. متن نوشته شده روی این دفترچه در کلیپ مذکور، به زبان کره‌ای به این شرح است: «دلیلی وجود دارد که قلم را شکستید.» پس از آن شاهد پاره شدن این برگه‌ی یادداشت و پرتاب دفترچه هستیم. به نظر می‌رسد ال‌جی با این ویدیو قصد دارد مشتریان را ترغیب کند تا به جای نوت جدید سامسونگ، گوشی وی ۳۰ این کمپانی را انتخاب کنند.

مقاله‌های مرتبط:

گوشی ال‌جی وی ۳۰ در تاریخ ۳۱ آگوست رسما معرفی خواهد شد، این در حالی است که سامسونگ امشب از نسل جدید فبلت پرچمدار گلکسی نوت ۸ رسما رونمایی خواهد کرد. در هرحال به احتمال زیاد عرضه‌ی هر دو گوشی از ماه سپتامبر آغاز خواهد شد. پس از معرفی و عرضه‌ی این دو گوشی، مسلما ما در زومیت بررسی و مقایسه‌ی این دو دستگاه را منتشر خواهیم کرد تا اگر بین خرید این دو محصول تردید دارید، بتوانید مطابق نیازتان یکی را انتخاب کنید. حال باید دید که گلکسی نوت ۸ و ال‌جی وی ۳۰ در نهایت چه تفاوت‌هایی خواهند داشت و مزایای خاص هر کدام از این دو محصول چیست.

اما ظاهرا ال‌جی تنها شرکتی نیست که تصمیم گرفته از همین حالا به رقابت مستقیم با گلکسی نوت ۸ بپردازد. بر اساس خبرهایی که به تازگی منتشر شده، کمپانی هواوی در رویداد ایفا ۲۰۱۷ برلین، گوشی هوشمند جدیدی معرفی نخواهد کرد، با این حال هواوی نیز با کمپین‌های تبلیغاتی خود به گوشی گلکسی نوت ۸ سامسونگ طعنه‌ زده است. در ادامه متن توییت ارسال شده توسط حساب کاربری هواوی موبایل را با هم می‌خوانیم:

زمان آن رسیده تا کاری که اهمیت دارد را انجام داد. برلین، ایفا ۲۰۱۷.  #DoWhatYouWant pic.twitter.com/uD0fbjdgk3

— Huawei Mobile (@HuaweiMobile) August 22, 2017

منظور هواوی از انجام کارهایی که اهمیت دارد، کسب و کار اصلی این کمپانی و انجام کارهای بزرگ‌تر است. بسیاری از کاربران پیش‌بینی می‌کنند که این پیام هواوی به چیپ هوش مصنوعی جدید این شرکت چینی مرتبط باشد. همانطور که روز گذشته در زومیت منتشر شد، هواوی احتمالا در تاریخ دوم سپتامبر از چیپ‌ست پردازشی هوش مصنوعی خود در شهر برلین رونمایی خواهد کرد. وب‌سایت پاکت‌ناو اعلام کرده که شاید منظور هواوی معرفی یک گوشی هوشمند جدید از سری نووا (Nova) باشد. در زیر می‌توانید تیزرهای ویدیویی جدید ال‌جی را تماشا کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: زومیت