چگونگی آشنایی کاربران با فروشگاه ووکامرس

[ad_1]

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز . امیدوارم روز خوبی را در پیشرو داشته باشید . دوستان عزیز می خواهیم در این اموزش نحوه و چگونگی آشنایی کاربران را با سایت وردپرس و یا فروشگاه ووکامرس خود را بدانیم ، که حتما این موضوع برای مدیران سایت ها اهمیت دارد و می تواند جالب باشد ، پس با اموزش ووکامرس امروز با ما همراه باشید تا افزونه ای برای شما معرفی کنیم .

چگونگی آشنایی کاربران با فروشگاه ووکامرس

دوستان عزیز حتما در بعضی از فرم ها در سایت ها مشاهده کردید که از شما سوال پرسیده می شود که چگونه با این سایت آشنا شدید ؟ شاید از نظر شما این سوال بی ربط باشد و یک پاسخی سطحی بدهید . این سوالی که از نظر کاربران یک سایت بی ربط می باشد ، ولی برای مدیران وب سایت ها اهمیت بسیاری دارد که آنها بدانند شما از طریقی با سایت شان آشنا شده اید ؟ و دلیل این اهمیت این است که وقتی مدیر به پاسخ هایی که کاربران شان داده اند دقت کند ، می تواند بفهمد که در کدام مسیر توانسته است تبلیغات موفق تری داشته باشد !!!!

برای مثال مشتریان یک فروشگاه در هنگام خرید محصول چنین فیلدی در صفحه ی انها باشد و بیشتر آنها از طریق موتورهای جست و جو فروشگاه را پیدا کرده باشند ، پس باید فعالیت های فروشگاه را در راستای بهبود وضعیت در موتورهای جست و جو انجام داد و محتوا و محصولات بهتری را عرضه نمود ، حال بعد از این که شما دوستان هم اهمیت این سوال را در بعضی از فرم ها دریافتید ، شاید علاقه مند شده باشید که از این سوال را در فرم های وب سایت وردپرس خود داشته باشید . اما به چه صورتی؟

با استفاده از افزونه وردپرس YITH WooCommerce Surveys که امروز برای شما معرفی می کنیم می توانید از این سوال در فروشگاه ووکامرس خود استفاده کنید و از این پس تبلیغات خود را هدفمندتر و در راستای بهتر و موفقیت فروشگاه انجام دهید ، برای دانلود افزونه به لینک زیر بروید :

دانلود افزونه YITH WooCommerce Surveys

پس از این که شما این افزونه ووکامرس را دانلود کردید و در فروشگاه خود نصب نمایید و فعال سازید و با داشتن این افزونه در پنل خود می توانید از کاربران تان نظر سنجی کنید و بپرسید که از چه طریقی با فروشگاه شما آشنا شده اند . پس از فعال سازی افزونه به پنل خود بروید و گزینه ی yith plugins را انتخاب کنید و سپس با توجه به عنوان افزونه surveys را انتخاب کنید تا به صفحه ی تنظیمات ان بروید و در این صفحه تنظیمات افزونه بسیار ساده می باشد و به صورت زیر است :

  • surveys Title : در این جا باید عنوان فیلد نظر سنجی خود را مشخص کنید . یعنی همان سوالی که قرار است از کاربران خود بپرسید که به چه صورتی با فروشگاه ووکامرس شما آشنا شدند
  • surveys Answers : در این بخش تنظیمات شما پاسخ هایی را که در نظر دارید ، وارد کنید و اما در نسخه ی رایگان افزونه شما محدودیت دارید و فقط می توانید 3 جواب تعیین کنید . می توانید ترتیب این پایخ ها را با درگ کردن جابجا کنید .

خب دوستان عزیز وقتی این طالاعات را وارد کردید ، ذخیره نمایید و در نهایت به سایت خود بروید و نتیجه ی نصب افزونه را مشاهده کنید . دوستان عزیز از این که با ما تا انتهای این آموزش ووکامرس همراه شدید ، کمال تشکر را دارم . با سری آموزش های بیگ تم و معرفی قالب های وردپرس با ما همراه شوید .

با آرزوی موفقیت روز افزون و سلامتی برای شما

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس بازی و قالب وردپرس تفریحی

[ad_2]

منبع :بیگ تم

Leave a Reply

2 × چهار =