بدون دسته بندی

چهارچوب ضد آب درب ضد سرقت یا wpc (wood plastic composite)


wood plastic composites چهارچوب ضد آب درب ضد سرقت یا WPC در حقیقت ماده ای است که از ترکیب پلاستیک و فیبر چوب به دست می آید و با نام پلی وود(poly wood) نیز شناخته می شود. در واقع Wpc یک ماده ترکیبی از چندین ماده است که خواص مواد تشکیل دهنده خود را حفظ می کند. سختی و استحکام فیبر چوب و پلاستیک با هم به wpc نیز انتقال یافته اما چگالی wpc از هردو مواد تشکیل دهنده خود بیشتر است.
بدیهی است که با تغییر گونه های چوب یا پلاستیک و یا افزودن مواد ترکیبی دیگر در هنگام تولید، خواص wpc تولید شده نیز تغییر می کند به گونه ای که می توان با توجه به نیاز محصول نهایی ساخته شده مواد ترکیبی را به گونه ی مورد نیاز تغییر داد. پلی اتیلن که ماده ای مقاورم در برابر گرما است باعث می شود wpc تولید شده با آن نیز این خاصیت را دارا باشد و با تغییر آن به PVC پرداخت wpc را بهتر و به تبع آن رنگ پذیری wpc نیز در سطح مطلوبی قرار می گیرید.با توجه به قدرت اشتعال چوب و پلاستیک ، در تولید و ترکیب WPC از موادی ترکیبی استفاده میشود تا از قدرت اشتعال زا بودن آن کاسته شود.
مزیت های wpc
1- بر حسب نیاز میتوان با ترکیب مواد آن را به گونه ای که مورد نیاز است تهیه و تولید کرد.2- مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت
در تولید WPC سطح چوب با لایه ی نازکی از پلاستیک پوشانده میشود که این امر سبب عایق بندی چوب در برابر رطوبت میگردد و همچنین از رشد و نمو قارچ و جلبک در سطح چوب نیز پیشگیری میشود.
3- سازگار بودن با محیط زیست به گونه ای که ضایعات و پسماند wpc بسیار کم بوده و این مقدار ناچیز هم قابل بازیافت است.
4- استحکام wpc دو تا سه برابر مواد تشکیل دهنده آن می باشد و این امر باعث شده تا WPC کمترین میزان تعییر شکل را در برابر فشار داشته باشد.5- مقاومت در برابر خورندگی و فرسایشتوصیه میکنیم در زمانی که میخواهید اقدامی جهت خرید بکنید ابتدا با مشاوران درب ضد سرقت ترک آتاک درب مذاکره کنید و سپس با دردست داشتن عکس طرح نما و ساختمان خود به نمایشگاه مرکزی این شرکت مراجعه نمایید، همچنین بهتر است نسبت به بودجه تعیین شده جهت خرید درب وارد مذاکره شوید با کارشناسان ما بتوانند بهتر شما را راهنمایی بکنند.


برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat