پیش فروش ۲ هزار سیتروئن C3 در کمتر از یک ساعت

پس از باز شدن سایت فروش در ساعت ۱۱ روز چهارشنبه، حجم زیادی متقاضی برای خرید این خودرو به سایت مراجعه داشتند که برای تقسیم بندی مساوی فروش، سایت در هر ۱۵ دقیقه با ظرفیت مشخص باز می‌شد. پس از تکمیل ظرفیت ۱۵ دقیقه اول، سایت بسته و دوباره در ۱۵ دقیقه بعدی و با ظرفیت فروش مشخص باز می‌شد.

C3

بر اساس آخرین اخبار، ظرفیت فروش این خودرو طی یک ساعت کاملا تکمیل شد و نکته جالب آنکه ظرفیت‌های فروشی که برای هر ۱۵ دقیقه در نظر گرفته شده بود، در زمانی کمتر از یک دقیقه کاملا پر شده است.  این خودرو با سود مشارکت ۱۵ درصد، سود انصراف ۱۲ درصد و همچنین با «رنگ بدنه سفید و رنگ قرمز برای سقف» اتومبیل ثبت سفارش خواهد شد و با توجه به زمان ثبت نام، موعد تحویل آن در «شهریور، مهر و همچنین آبان‌ ۹۷» خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود سیتروئن C3 با قیمت حدود ۱۳۰ میلیون تومان به بازار عرضه شود؛ ولی قیمت نهایی یک ماه قبل از تحویل مشخص خواهد شد.

C3

متأسفانه از امروز در برخی از سایت‌های خرید و فروش، آگهی‌هایی مبنی بر فروش حواله این خودرو با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت خرید که ۶۰ میلیون تومان بود منتشر شده است که در این زمینه شرکت سایپاسیتروئن با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به هیچ عنوان امکان انتقال حواله به نام شخص دیگری وجود ندارد و لذا لزوم هوشیاری در مواجه با اینگونه افراد سودجو باید مد نظر قرار گیرد.

C3

مقاله‌های مرتبط:

سیتروئن منحصرا موتور ۱.۶ لیتری توربو شارژ را که توانایی تولید ۱۶۳ اسب بخار در دور ۶ هزار دارد و در پژو ۲۰۰۸ نیز استفاده می‌شود، برای بازار ایران در نظر گرفته است.‌ می‌توان گفت سیتروئن C3 برای اولین بار در دنیا با چنین موتور قدرتمندی روانه بازار شده است. گشتاور C3 در ایران، به ٢٤٠ نيوتن متر در دور ١٤٠٠ مي‌رسد كه از مشخصه‌هاي مثبت آن است .سيتروئن C3 قرار است با گيرباكس اتوماتيك ٦سرعته ساخت آيسين ژاپن در ايران عرضه شود.

منبع: زومیت