پیش بینی مرسدس برای ادامه افزایش فروش AMG


شرکت مرسدس انتظار دارد که روند صعودی فروش محصولات برند  AMG در سال جاری نیز ادامه یابد که این امر را می‌توان ناشی از گوناگونی و کیفیت محصولات این برند دانست.

در سال ۲۰۱۶، بسیاری از مدل‌های AMG رشد فروش ۳۳ درصدی را تجربه کردند و تنها در ایالات متحده در دو ماه ابتدایی سال ۲۰۱۷ میلادی نیز محصولات این برند با رشد فروش ۳۲ درصدی، موفقیت گذشته را ادامه دادند. در حال حاضر در ایالات متحده ۳۴ مدل مختلف از محصولات AMG عرضه می‌شود که تا پایان سال جاری و به لطف معرفی مدل‌های AMG S 63 و نسخه‌های متفاوت AMG GT این تعداد به ۴۲ محصول متفاوت خواهد رسید.

مرسدس بنز AMG E63

بر اساس گفته‌های آدام چمبرلین، معاون فروش مرسدس بنز در آمریکا، با اینکه روند صعودی افزایش فروش محصولات AMG در طول سال جاری اندکی آهسته خواهد شد اما رکوردهایی در میزان فروش به ثبت خواهد رسید. چمبرلین در صحبت‌های خود گفته است:

خوشبختانه ما از روش‌هایی بسیار عالی برای معرفی محصولات مرسدس بنز بهره می‌بریم که سبب افزایش سرعت فروش ما می‌شوند. این محصولات از ابتدای سال آماده‌ی عرضه به بازار بوده‌اند که این امر سبب می‌شود در طول سال اندکی سرعت فروش کاهش یابد اما به‌طور کلی پیش‌بینی من این است که در سال جاری رشد چشمگیری در فروش محصولات AMG را شاهد باشیم.

یک دلیل کلیدی برای افزایش چشمگیر فروش محصولات AMG در سال گذشته، معرفی خانواده‌ی AMG 43 بود. در سال ۲۰۱۵ که برای اولین بار AMG 43 معرفی شد، تا اینکه سال گذشته با تعریف مجدد این برند، سری ۷۴ به یک عضو حقیقی از خانواده‌ی AMG تبدیل شد.منبع :زومیت