پیدا کردن نام قالب وردپرس در سایت وردپرسی

[ad_1]

پیدا کردن نام قالب وردپرس در سایت وردپرسی

پیدا کردن نام قالب وردپرس در سایت وردپرسی

مطمئنا برای خیلی از شما عزیزان پیش آمده، کنجکاو شده اید بدانید سایت هایی که در دنیای وب مشاهده کردید از چه قالبی استفاده کردند. به طور حتم بسیاری از شماها برای ایجاد یک وب سایت جدید سایت های محبوب و برانگیخته را می بینید و از آنها الهام می گیرید و از بین آنها قالب مورد نظر را برای وب سایت خود انتخاب می کنید که این مورد بسیار حائز اهمیت می باشد.

به همین سبب امروز روشهای پیدا کردن نام قالب در سایت های وردپرسی را توضیح می دهم. با ما همراه باشید.

پیدا کردن نام قالب وردپرس توسط سایت IsItWP

یکی از آسان ترین راه برای کشف نام قالبهای سایت های وردپرسی می باشد، یک ابزار آنلاین است که اطلاعات سایت وردپرسی اعم از مشخصات قالب و افزونه های استفاده شده در سایت را نمایش می دهد.

اکنون وارد سایت www.isitwp.com شوید و نام سایت مورد نظرتون را نوشته و روی LOOK UP کلیک کنید.

وارد شدن به سایت isitwp

سپس اطلاعات سایت را مشاهده کنید. در مرحله اول مشخص می کند سایتی که جستجو کردید از وردپرس استفاده کرده است یا خیر، سپس نتایج با جزئیات بیشتر در مورد قالب و افزونه های استفاده شده در سایت وردپرسی را برای شما به نمایش می گذارد.

نمایش جزییات قالب

پیدا کردن نام قالب وردپرس توسط وب سایت به صورت دستی

گاهی اوقات مدیران سایت نام قالب وردپرسی خود را تغییر می دهند و دیگر روشی که در بالا توضیح دادم نمی تواند کمکی در کسف نام قالب به شما کند. نگران نباشید با روش زیر می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

در مرورگر وارد سایت مورد نظر شوید سپس در صفحه نمایش کلیک راست کنید و روی View Page Source کلیک کنید. سپس در مرورگر جدیدی که باز شده است ctrl+f را بزنید و چیزی شبیه کد زیر را نوشته و جستجو کنید.

جستجو فایل style.css

در قطعه کد بالا فایل style.css را مشاهده می کنید این فایل در تمامی قالب های وردپرسی موجود می باشد که درون آن اطلاعات کامل قالب اعم از نام قالب، نویسنده قالب، آدرس نویسنده و نسخه قالب می باشد. روی فایل style.css کلیک کنید و  تمامی اطلاعات قالب استفاده شده در سایت وردپرسی را خواهید دید.

نمایش جزئیات قالب در قایل style.css

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

[ad_2]

منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید