پژو ۳۰۰۸، بهترین خودروی سال اروپا انتخاب شد

[ad_1]

پژو ۳۰۰۸ موفق به دریافت جایزه‌ی بهترین خودروی سال اروپا شد. این جایزه هرساله با انتخاب خبرنگاران حوزه‌ی خودرو به بهترین محصول سال اهدا می‌شود.

خودروی پژو ۳۰۰۸ جدید تاج پادشاهی سال ۲۰۱۷ اروپا را به سر می‌گذارد. این شاسی‌بلند سایز متوسط و کاملاً جدید موفق به کسب این عنوان از میان رقبای قدرتمندی چون آلفا رومئو جولیا، مرسدس بنز E-Class و خودروهای ولوو S90 و V90 شده است.

پژو 3008 جدید

جایزه‌ی بهترین خودروی اروپا با رأی ۵۸ کارشناس حوزه‌ی خودرو از ۲۲ کشور حاضر در این قاره به محصول پژو رسیده است. خودروهای حاضر در این رقابت از میان محصولات معرفی شده در اروپا در بازه‌ی زمانی ابتدای سال ۲۰۱۶ تا پایان این سال انتخاب شده‌اند. در این رقابت هر داور می‌تواند تا ۲۵ امتیاز به ۷ خودروی حاضر در مرحله‌ی نهایی بدهد. نتایج به‌دست‌آمده به شرح زیر است:

نام خودرو امتیاز
پژو ۳۰۰۸ ۳۱۹
آلفا رومئو جولیا ۲۹۶
مرسدس بنز E Class ۱۹۷
ولو S90/V90 ۱۷۲
سیتروئن C3 ۱۶۶
تویوتا C-HR ۱۶۵
نیسان میکارا ۱۳۵

ژان فیلیپ ایمپاراتو، مدیرعامل برند پژو، می‌گوید:

دریافت این جایزه برای شاسی‌بلند جدید ما نشانه‌ای از تلاش این مجموعه برای حرکت به‌سوی تولید یک مدل نسل جدید است؛ محصولی که بر روی پلتفرم مشابه پژو ۳۰۸ هاچ‌بک به تولید رسیده است.

من نیز برای دریافت جایزه‌ی بهترین خودروی سال از سوی پژو ۳۰۰۸ بسیار خرسندم. این جایزه حاصل تلاش خارق‌العاده‌ی گروه پژو در ۵ سال گذشته است.

پژو 3008 جدید

قطعاً پژو با دریافت ۱۰۰ هزار سفارش از ۳۰۰۸ در ۱۲ ماه اول فروش این محصول در اروپا، به آینده امیدوارتر شده است.

[ad_2]

منبع :زومیت