پژو ۲۰۰۸ تنها با یک نوع پیشرانه در ایران عرضه می‌شود


پژو ۲۰۰۸ از اسفندماه با یک نوع پیشرانه در بازار ایران ارائه خواهد شد. برای اطلاع از مشخصات این نسخه از پژو ۲۰۰۸ همراه زومیت باشید.

مقاله‌های مرتبط:

پژو ۲۰۰۸ اولین محصول سرمایه‌گذاری مشترک ایران خودرو و پژو است. این محصول از اسفند ۹۵ در کارخانه ایکاپ مونتاژ و تولید خواهد شد. بر اساس اطلاعاتی که مسئولان فنی ایکاپ در نمایشگاه خودرو تهران در اختیار زومیت قرار داده‌اند، پژو ۲۰۰۸ با یک پیشرانه به بازار ایران ارائه خواهد شد.

ایران خودرو و پژو پیشرانه ۱۶۰۰ سی‌سی PureTech را برای بازار ایران در نظر گرفته‌اند و خبری از پیشرانه‌های ۱۲۰۰ سی‌سی THP نخواهد بود. پیشرانه‌ی ۱۶۰۰ سی‌سی PureTech با استفاده از توربوشارژ TWIN SCROLL می‌تواند قدرت خروجی ١۶٣ اسب بخار در دورموتور ۶٠٠٠ را تولید کرده و گشتاور ٢۴٠ نیوتن متر در دور موتور ١۴٠٠ را دارد.

این پیشرانه برای ٨ سال متوالی توانسته عنوان بهترین موتور سال را به‌دست بیاورد. پژو ۲۰۰۸ با جدیدترین طراحی ظاهری‌اش به بازار ایران خواهد آمد.

جعبه دنده اتوماتیک ۶ سرعته با فناوری Quivk Shift، وزن کم نسبت به رقبا، چراغ‌های ۳D LED، صفحه نمایش لمسی ٧ اینچ، دوربین عقب و گارد اسپرت از دیگر امکانات این خودرو است.

گالری عکس پژو ۲۰۰۸:منبع :زومیت