پوشش زومیت از نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷


با توجه به آغاز نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ در تایوان، از فردا در زومیت به پوشش گسترده‌ی اخبار مرتبط با این رویداد خواهیم پرداخت.

از فردا شاهد آغاز برگزاری نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ در تایوان خواهیم بود. در کنار سایر نمایشگاه‌های حوزه‌ی فناوری نظیر ایفا، سی‌ای‌اِس و اِم‌دبلیو‌سی، کامپیوتکس نیز با تمرکز بر حوزه‌ی مشخصی هرساله برگزار می‌شود. در این نمایشگاه اغلب شاهد رونمایی از انواع پی‌سی‌، لپ‌تاپ‌ و همچنین پردازنده‌ و جی‌پی‌یو خواهیم بود.

مقاله‌ی مرتبط:

هرچند مایکروسافت پیش از برگزاری کامپیوتکس محصولات خود را رونمایی کرد، اما باز هم انتظار می‌رود در این نمایشگاه شاهد رونمایی از محصولات جدیدی مرتبط با ردموندی‌ها باشیم؛ چراکه کوالکام به همراه مایکروسافت درصدد برگزاری کنفرانسی طی این نمایشگاه است که احتمالا طی آن، شاهد امکانات و قابلیت‌های جدیدی مرتبط با پروژه‌ی اجرای ویندوز ۱۰ روی تراشه‌های آرم خواهیم بود.

با گسترش فعالیت کمپانی‌ها در حوزه‌ی واقعیت مجازی، در سال‌های اخیر این حوزه نیز به بخش اصلی در کامپیوتکس تبدیل شده است. انتظار می‌رود در نمایشگاه امسال شاهد رونمایی از محصولات متنوعی در حوزه‌ی واقعیت مجازی باشیم که شامل انواع هدست‌ و رایانه‌ی مخصوص این حوزه باشیم.

کامپیوتکس ۲۰۱۷ از ۳۰ می تا ۳ ژوئن (۹ تا ۱۳ خرداد) برگزار خواهد شد و در زومیت به پوشش اخبار این نمایشگاه خواهیم پرداخت.منبع :زومیت