پنل های تخصصی ICT با حضور جهرمی و معاونانش برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا فرنقی زاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ امسال همزمان با برگزاری نمایشگاه تله کام۲۰۱۷ برای اولین بار و با پیشنهاد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پنل های تخصصی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می شود.

 وی اظهار کرد: یکی از مهمترین  بخش های هر نمایشگاهی، برگزاری نشستهای تخصصی است تا متخصصان و اندیشمندان آن حوزه ، ضمن بازدید از دستاوردها و توانمندی ها، به تبادل نظر درباره مهمترین تحولات تخصصی حوزه نیز، بپردازند.


فرنقی زاد به عناوین این پنل ها اشاره کرد و گفت:‌ اولین «نشست تخصصی اقتصاد دیجیتالی»، با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات ۲۴ مهرماه ساعت ۱۴:۳۰، در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.


وی «الزامات ۲.۵ برابر شدن بازارICT بر اساس برنامه ششم توسعه» را به عنوان دومین پنل این نمایشگاه معرفی کرد و گفت: این نشست تخصصی ۲۵ مهرماه در دومین روز از نمایشگاه تله کام با حضور برات قنبری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ساعت ۱۰ در سالن  کنفرانس ۱، برگزار می شود.


به گفته فرنقی زاد، «تبیین پیوست فناوری» با حضور امیرحسین دوائی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز ۲۶ مهرماه ساعت ۱۰ در سالن کنفرانس۱، برگزار خواهد شد.


به گزارش مهر، ایران تله کام ۲۰۱۷ از ۲۴ تا ۲۷ مهرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر