پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر کامپیوتر و بدون استفاده از نرم‌افزار

[ad_1]

امکان آپلود تصاویر و پست گذاشتن در اینستاگرام به وسیله‌ی مرورگر رایانه‌های شخصی، می‌تواند برای بسیاری مفید و کاربردی باشد.

اینستاگرام با بروزرسانی اخیر خود به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر و پست‌‎های خود را از طریق وب‌سایت این سرویس و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن، ارسال نمایند. بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر این سرویس اشتراک‌گذاری تصاویر اکنون قادر خواهند بود عکس‌های خود را بدون نیاز به نصب اپلیکیشن و از طریق مرورگر گوشی هوشمند خود به اشتراک بگذارند.

قبل از این بروز رسانی، کاربرانی که به صفحه وب اینستاگرام وارد می‎شدند، تنها می توانستند فعالیت‎هایی از قبیل مرور پست‎ها، لایک کردن، ارسال نظر، جستجو و هشدارها را ببینید، اما قادر به پست تصویر و عکسی نبودند.

اما در حال حاضر، با این آپدیت، کاربران با استفاده از مرورگر گوشی خود امکان پست تصاویر را در صفحه‌ی شخصی خود خواهند داشت.

با این حال کاربران، هنوز هم نمی‎توانند فیلم و کلیپ‎های تصویری را ارسال کنند یا از فیلترها بهره ببرند؛ همچنین اشتراک گذاری و ایجاد داستان (Story)، دیدن پیام های مستقیم و دایرکت از نسخه وب این سرویس در دسترس نیست.

صفحه وب اینستاگرام

با این وجود، این ممکن است امکان پست تصاویر به صورت مستقیم از طریق مرورگر کامپیوتر به عنوان خبری خوب تلقی بشود. به خصوص برای آن دسه از افرادی که به دنبال ارسال تصاویر خود به طور مستقیم از کامپیوتر هستند.

نحوه پست گذاشتن با کامپیوتر

کاربران با این روش ساده می‎توانند با دسترسی مستقیم به گزینه‎ اشتراک گذاری تصاویر (photo-sharing) با کامپیوتر شخصی خود از نسخه‌ی تحت وب اینستاگرام بهره ببرند.

برای این کار سایت اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

در کروم: کلیدهای ترکیبی CTRL+SHIFT+I را بفشارید. در این لحظه پنجره توسعه دهنده به صورت پاپ آپ در سمت راست یا پایین نمایشگر، ظاهر می‎شود.

اینستاگرام در رایانه و کامپیوتر

در قسمت بلای صفحه توسعه دهنده، آیکونی که شبیه به تبلت در کنار عبارت “Elements” است، پیدا کنید. بدین ترتیب ظاهر وب سایت از حالت دسکتاپ به گوشی هوشمند تغییر می‌کند و موجب می‎شود که سایت به این فکر بیفتد که از طریق یک گوشی همراه به آن متصل شده است.

ارسال عکس به اینستاگرام در رایانه

آیکون دوربین در پایین صفحه، برای آپلود و بارگذاری تصاویر استفاده می‎شود که می توان از طریق آن با کامپیوتر خود برای ارسال عکس‎ها استفاده کرد.

در سافاری: کاربران مک بایستی که ابتدا به “Preferences” این مرورگر  و سپس قسمت “Advanced” رفته و گزینه “Show Develop menu in menu bar” را با تیک زدن، فعال نمایند.

یک صفحه شخصی باز کنید و “User Agent” را بر روی “iOS 10 — iPhone” از طریق “Develop menu” قرار دهید.

حالا شما می‎توانید، آیکون دوربین را ببینید و با استفاده از آن به صورت مستقیم تصاویر خود را از کامپیوتر خود منتشر کنید.

[ad_2]

منبع :زومیت