پرشیا خودرو از خودروی بی ام و ۲۲۵i Active Tourer رونمایی کرد


شرکت پرشیا خودرو از خودروی چندمنظوره‌ی BMW 225i Active Tourer در نمایشگاه خودروی تهران رونمایی کرد.

شرکت پرشیا خودرو که نماینده‌ی فروش و خدمات بی‌ام‌و در ایران به‌شمار می‌رود، با حضور در نمایشگاه خودروی تهران امسال، در کنار چند خودروی دیگر، از خودروی چندمنظوره‌ (MPV) بی‌ام‌و با نام ۲۲۵i Active Tourer  هم رونمایی کرد. این خودرو با توجه به ابعاد نسبتا بزرگ و فضای بار مناسبی که ارائه می‌دهد، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت باشد.

 BMW 218i Active Tourer

خودروی مورد بحث از پیشرانه‌ی بنزینی سه‌سیلندر خطی به حجم ۱۹۹۸ سی‌سی بهره می‌برد. پیشرانه‌ی یادشده قادر است قدرت و گشتاور قابل توجه ۲۳۱ اسب بخار و ۳۵۰ نیوتن‌متر تولید کند. تمام قدرت تولیدی این پیشرانه به محور جلوی خودرو منتقل می‌شود. میزان مصرف سوخت ترکیبی خودرو بین ۵.۸ تا ۶.۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

 BMW 218i Active Tourer

این پیشرانه، خودروی BMW 225i Active Tourer را قادر می‌سازد ظرف مدت ۶.۶ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. حداکثر سرعت این خودرو ۲۳۸ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است. اما از بین مهم‌ترین قابلیت‌های خودروی BMW 225i Active Tourer می‌‌توان به مواردی مانند کروز کنترل، سنسور پارک، دوربین عقب، سیستم باز شدن درها بدون سوئیچ، صندوق عقب برقی، سقف پاناروما و چراغ‌های LED اشاره کرد.

در حال حاضر قیمت خودروی BMW 225i Active Tourer اعلام نشده است.منبع :زومیت