پرداخت درون برنامه‌ای به اینستاگرام افزوده می‌شود

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت Independent Online، گزارش‌های منتشره حاکی است که اینستاگرام به تازگی در حال تست و آزمایش قابلیت‌های جدیدی است که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود بلیت سینما، رزرو رستوران و برخی پرداخت‌های از راه دور دیگر را  انجام دهند.

در صورتی که اینستاگرام از پرداخت درون برنامه‌ای پلت‌فرم خود رونمایی کند، این شبکه اجتماعی تصویر محور در عمل به یک پلت‌فرم فعال در زمینه خرید و تجارت تبدیل خواهد شد. البته این قابلیت در ابتدا قرار است تنها در کشورهای ایالات متحده آمریکا و انگلستان قابل دسترسی و اجرا باشد و تنها به کاربران ساکن در این کشورها اجازه پرداخت درون برنامه‌ای را خواهد داد.

طبق گفته‌ها، این قابلیت هم‌اکنون برای رزرو رستوران، قرار ملاقات در یک کافی شاپ، خرید بلیت سینما و ورود به برخی رویدادهای پولی فعال است.اینستاگرام چندی پیش از معرفی قابلیت‌های جدید دیگری خبر داده بود که یکی از مهم‌ترین آنها ضبط ویدئوی آهسته یا اسلوموشن بود.

طبق تازه‌ترین آمار منتشر شده که به ژانویه سال جاری ۲۰۱۸ میلادی مربوط می‌شود، این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار میزبان بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه است و امکان انتقال پول، پرداخت درون برنامه‌ای و تراکنش‌های بانکی می‌تواند گام بسیار مثبت و ارزنده‌ای برای اینستاگرام به شمار بیاید.

انتهای پیام

منبع: ایسنا