پخش زنده جام جهانی ۲۰۱۸ در نماشا

نماشا به‌منظور خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به بینندگان خود، مجموعه‌ای از برنامه‌ها و سرویس‌های ویژه‌ برای آن‌ها در نظر گرفته‌ است.

 پخش زنده رویداد جام جهانی ۲۰۱۸

با قرار گرفتن در روزهای پرتب‌وتاب جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، وب‌سایت اشتراک ویدیویی نماشا با همکاری تلویزیون اینترنتی آیو اسپرت، این امکان را فراهم کرده‌اند که علاقه‌مندان به فوتبال بتوانند به‌صورت زنده از بازی‌های در حال انجام در صفحه پخش زنده مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ نماشا در این لینک دیدن کنند.

 همچنین فوتبال‌دوستان می‌توانند از طریق کانال آیو اسپرت در وب‌سایت نماشا در جریان اتفاقات، حواشی و سایر برنامه‌های متنوع این رویداد بزرگ قرار بگیرند.

 سرویس‌های ویژه سایت اشتراک ویدئو نماشا

ازآنجا که همیشه راحتی استفاده کاربران از امکانات موجود در این سایت در اولویت قرار دارد، این امکان نیز فراهم شده است تا تمامی کاربران بتوانند از امکان افزایش کیفیت ویدیو‌ها برای آپلود مستقیم از وب‌سایت YouTube از ۴۸۰p به ۷۲۰p استفاده کنند.

همچنین تمامی کاربران فعال در سایت می‌توانند با استفاده از سرویس جدید MPEG-DASH در بخش تنظیمات، با توجه به‌ سرعت اینترنت، کیفیت ویدیوی خود را بین ۱۴۴p تا ۷۲۰p تنظیم کنند و از تماشای آن بدون هیچ‌گونه قطعی لذت ببرند.

حجم ویدیوهای آپلودی توسط کاربران با حساب‌های‌ تأیید‌شده (Verified Account)، از ۲GB به ۴GB افزایش‌ می‌یاید و درعین‌حال این کاربران ویژه، امکان انتخاب تصویر پیش‌نمایش (Thumbnail) را نیز برای ویدیوهای خود خواهند داشت.

منبع: زومیت