پاول دورف: تا پایان تابستان بخش اعلان‌ها به تلگرام اضافه می‌شود

پاول دورف، بنیان‌گذار پیام‌رسان محبوب تلگرام تایید کرد که تا پیش از پایان‌یافتن فصل تابستان، روش بهتری برای پایش و مدیریت اعلان‌هایی دریافتی از تمامی چت‌ها به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که احتمالا توسعه‌دهندگان تلگرام، قابلیتی مانند نوتیفیکشن‌سنتر در گوشی‌های هوشمند را به این اپلیکیشن اضافه خواهند کرد.

دورف در پاسخ به کاربری در توییتر که در خصوص چرایی اضافه‌نشدن یک هاب مرکزی به تلگرام از وی سوال کرده بود، اعلام کرد که قابلیت یادشده تا پیش از پایان‌یافتن تابستان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. پاسخ دورف بدین‌گونه است:

ما راهکاری را برای حل این مشکل تا پیش از پایان‌یافتن فصل تابستان، ارائه خواهیم داد. پس از آن، شما دیگر به‌ هیچ‌وجه منشن یا پاسخی را از دست نخواهید داد.

احتمالا قابلیت یادشده طی دو ماه باقیمانده از فصل تابستان در اختیار کاربران تلگرام قرار خواهد گرفت. در حال حاضر بخش اعلانیه‌ها کماکان به نسخه‌ی بتا از پیام‌رسان تلگرام اضافه نشده است و جزئیات بیشتری نیز در رابطه با این قابلیت در دسترس نیست.

تلگرام ماه گذشته نیز خبرساز شد؛ چرا که سرانجام به درخواست رگولاتوری روسیه مبنی بر ثبت و ارائه‌ی اطلاعات اولیه در رابطه با شرکت پاسخ مثبت داد. دورف در طول این مدت به کاربران وعده داد که اطلاعات شخصی آن‌ها در اختیار مقامات دولتی قرار نخواهد گرفت.

منبع: زومیت