ویدئوی تماشایی از اولین تست درایو تسلا رودستر

تسلا در رویداد معرفی کامیون الکتریکی جدید از بمب خبری جدیدی صحبت کرد که رونمایی از خودروی رودستر الکتریکی جدید تسلا بود. در میان شگفتی علاقه‌مندان خودروهای برقی، تسلا نسخه جدیدی از رودستر الکتریکی خود را به نمایش گذاشت که مطمئنا در آینده بیشتر از آن خواهید شنید. این رودستر با حالت ماکزیمم پلید (maximum plaid) همان‌طور که قبلا وعده داده شده بود، ارائه شده است.

خودروی رودستر الکتریکی تسلا در زمان ۱.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و این باعث می‌شود که به‌ عنوان سریع‌ترین خودروی تولیدی در تیراژ بالا شناخته شود و با توجه به ویدئوی زیر، به نظر می‌رسد که عنوان بسیار بزرگی برای تسلا باشد. روزهای گذشته پس از رونمایی از اولین کامیون برقی تسلا، رودستر الکتریکی جدید تسلا نیز رونمایی شد که به نظر می‌رسد هم روی کاغذ و هم در دنیای واقعی توانایی‌های بسیاری برای نمایش داشته باشد.

مقاله‌های مرتبط:

شاید مشخصات تسلا رودستر جدید باورنکردنی باشد؛ خودروی برقی با ۱۰۰۰۰ نیوتن‌متر گشتاور، صفر تا صد در فقط ۱.۹ ثانیه، صفر تا ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت در ۴.۲ ثانیه، ۴۰۰ متر در ۸.۸ ثانیه، ۹۹۷ کیلومتر محدوده رانندگی بزرگراهی و حداکثر سرعت ۴۰۲ کیلومتر بر ساعت چیزی است که همین الان هم دست‌یابی به آن رویا به نظر می‌رسد.

ویدئوی زیر را بررسی کنید تا ببینید که سرعت‌گیری صفر تا صد رودستر جدید تسلا در ۱.۹ ثانیه چگونه است.

ویدئو

لینک دانلود

منبع: زومیت