وزیر ارتباطات به رئیس جمهور تبریک گفت

[ad_1]

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی پیروز شدن در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را به حسن روحانی تبریک گفت.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی پیروز شدن در انتخابات دوازدهمین دوره‌ ریاست جمهوری را به حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

متن پیام تبریک وزیر ارتباطات به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

طلوع پرفروغ امید بار دیگر رشد فزاینده سیاسی و مردم‌سالاری دینی را بر پهنه میهن اسلامی ایران نمایان ساخت و حماسه حضور در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را رقم زد.

بی‌تردید این ظرفیت عظیم، نویدبخش امید در صحنه ملی و بین‌المللی و راهی نوین برای صلح و امنیت در منطقه و جهان خواهد بود.

حماسه بزرگ انتخابات بیست و نهم اردیبهشت بار دیگر پیوند مردم این سرزمین با نظام جمهوری اسلامی ایران را پدیدار ساخت و پنداشته‌های ضعیف طمع‌ورزان را نقش بر آب کرد.

انتخاب شایسته حضرت‌عالی در این وفاق ملی بار دیگر روح امید را در دل ایرانیان جاری ساخت و کالبد جامعه را جانی دوباره بخشید. از این‌رو بر خود فرض می‌دانم که مراتب تبریک صمیمانه خویش را به حضرت‌عالی و مردم فهیم و پرشور میهن اسلامی ایران تقدیم نمایم.

امیدوارم که این دولت با توان روزافزون‌، کارایی چشمگیر‌، شجاعت بی‌نظیر و به‌کارگیری خرد جمعی و بهره‌گیری از فرهیختگان موجبات وحدت و  انسجام بیش از پیش در جهت توسعه اقتصاد مقاومتی را برای  شکوفایی میهن عزیزمان فراهم سازد.

از خداوند سبحان توفیق روزافزونتان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) خواستارم.

محمود واعظی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، توانست با کسب ۲۳ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۶۱۶ رأی از مجموع ۴۱ میلیون و ۲۲۰ هزار و ۱۳۱ رأی برای اداره‌ی قوه‌ مجریه در کشور انتخاب شود.

[ad_2]

منبع :زومیت