وزرای ۳ کشور انتصاب جهرمی را تبریک گفتند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، وزرای ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری عربی سوریه و وزیر اقتصاد آذربایجان به مناسبت انتصاب محمدجواد آذری جهرمی به سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به طور جداگانه، پیامهای تبریک ارسال کردند.

نیکولای نیکیفوروف وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه در پیامی اعلام کرد:


«جناب آقای محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران


تبریکات خالصانه و صمیمانه وزارت ارتباطات و رسانه های جمعی فدراسیون روسیه و اینجانب را به مناسبت انتصاب جنابعالی در سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران پذیرا باشید. صمیمانه برایتان آرزوی موفقیت در این سمت عالی دولتی و انجام وظایف پرمسئولیتی که پیش روی شما و نهادتان قرار دارد می کنم و اطمینان دارم که فعالیت شما به توسعه آتی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطاتی معاصر ایران کمک می کند.


امیدوارم که سنت احترام متقابل، اعتماد و مشارکت سازنده که در سال های گذشته در روابط میان کشورهایمان نهادینه شده است تحکیم یافته و اساس توسعه آتی همکاری متقابلاً ثمر بخش در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعاتی- ارتباطاتی شود. اعتقاد دارم که کار مشترکمان ثمرات محسوسی به ارمغان می آورد و سبب تحکیم همکاریهای دو جانبه رشته ای روسیه- ایران می شود.»


درهمین حال علی الظفیر وزیر ارتباطات و فناوری جمهوری عربی سوریه نیز در پیامی نوشت:


«جناب آقای محمد جواد آذری جهرمی


وزارت ارتباطات و فناوری در جمهوری عرب سوریه با بهترین درودها مایل است سمت جدید جنابعالی را تبریک بگوید. امید است همکاری میان دو وزارتخانه ما در راستای منافع و شکوفایی دو کشور برادر ادامه یابد. عالیجناب احترام وافر اینجانب را پذیرا باشید.»


شاهین مصطفی یف وزیر اقتصاد آذربایجان نیز در پیامی آورده است:


«جناب آقای مهندس آذری جهرمی؛ وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات


تبریکات بنده را به مناسبت انتصاب جنابعالی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران پذیرا باشید.


این انتصاب نشان‌دهنده اعتماد و اعتقادی است که رهبری کشور به شما و نیز فعالیت‍های چشمگیر شما در دوره‌های گذشته، داشته‌اند.


باور دارم که تلاش‌های مشترک‌مان را برای تقویت هرچه بیشتر روابط بین جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران در دوره جدید حفظ خواهیم کرد. همچنین فرصت را مغتنم می‌شمارم؛ برای جنابعالی آرزوی طول عمر، سلامتی و موفقیت در فعالیت‌هایتان به منظور خدمت به مردم ایران را دارم.»

منبع: خبرگزاری مهر