وبینار افزایش چشمگیر سرعت سایت شما


وبینار افزایش چشمگیر سرعت سایت شما

وبینار افزایش چشمگیر سرعت سایت شما

در این وبینار قصد داریم راه های افزایش چشمگیر سرعت سایت برای شما بیان کنیم. به طور حتم سئو و بهینه سازی وبسایتتون برای شما مهم ترین عامل در سایت می باشد.

یکی از مهم تریم عوامل در سئو یا موتورهای جستجو، سرعت سایت می باشد. یک سوال که ممکن است برای کاربران مبتدی پیش بیاد این است که  معنی سرعت سایت دقیقا یعنی چی؟

به زمانی که طول می کشد تا یک صفحه وب برای بازدید کنندگانش باز شود را سرعت سایت گویند، این نکته را باید بدانید که سرعت باز شدن صفحات یک سایت، در رتبه بندی موتور های جستجو بسیار مهم می باشد و بسیار بسیار در سئو تاثیر گذار است.

همین امر سبب شد تا وبیناری در این مورد برگزار کنیم تا شما بتوانید سرعت سایت خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

عواملی زیادی در سرعت بارگذاری سایت موثر است و یکسری ابزارهایی وجود دارد که این عوامل را اندازه‌گیری می کند و در قالب یک گزارش به شما ارائه می‌دهند. در اصل این ابزارها سایت شما را آنالیز می کنند و یک امتیاز دهی به شما می دهند و سرعت سایت را محاسبه می کنند.

معرفی ابزار GTMetrix

یکی از این ابزارها، ابزار GTMetrix می باشد که از بین ابزارهایی که وجود دارد، ابزار GTMetrix به خاطر قابلیت های بسیار زیادی که دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

GTMetrix یک سایت آنالیزگر حرفه ای می باشد که سایت ها را از لحاظ شکل و سرعت بارگذاری آنالیز می نماید و سایت ها را با معیار های مفید و پارامترهای اصلی که بر سرعت بارگذاری موثر می باشند را بررسی می نماید.

این ابزار دو امتیاز PageSpeed و Yslow را برای سایت شما محاسبه می‌کند. سرعت سایت بر اساس این دو پارامتر اندازه گیری می کند و از A تا F به سایت شما نمره می دهد.

حال در زیر دو نمونه وبسایت را در سایت GTMetrix .com بررسی و آنالیز کردیم و سرعت سایت را مشاهده کنید.

در این وبینار دو ساعته آموزش کامل کار با ابزار GTMetrix را شرح می دهیم و  به طور کامل عوامل اندازه گیری و پارامترهای GTMetrix را توضیح می دهیم و به شما آموزش می دهیم چطوری رتبه سایت خود را به A و B برسانید.

مدرس وبینار برق و باد

مدرس این وبینار ٬ رضا حسینی راد. مدیر و موسس میهن وردپرس با سابقه چند ساله در زمینه وب ٬ وردپرس و سئو

زمان برگزاری وبینار

وبینار آنلاین برق و باد در روز چهارشنبه مورخ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ به صورت آنلاین مشابه وبینارهای گذشته، ساعت ۱۶ الی ۲۰ برگزار می شود.

اطلاعات شرکت در وبینار ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۲ مهر ماه برای شما ارسال خواهد شد. اگر نتوانستید به موقع در وبینار حاضر شوید مشکلی نیست! فیلم وبینار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید