هولولنز مایکروسافت، برنده جایزه بهترین طراحی از سوی IDSA شد

هدست واقعیت افزوده‌ی مایکروسافت با نام هولولنز، یک ابزار منحصر‌به‌فرد است که نه فقط نحوه عملکرد، بلکه طراحی آن نیز شایان تقدیر است. از این رو، هولولنز به‌طور رسمی جایزه‌ی ویژه‌ای از انجمن طراحان صنعتی آمریکا (IDSA) دریافت کرده است.

Microsoft

هولولنز جایزه‌ی بهترین طراحی سال ۲۰۱۷ را در سی‌وهفتمین جشنواره‌ی سالانه و بین المللی بهترین طراحی (IDSA Idea) کسب کرد. هولولنز با شکست صدها رقیب از ۵۴ کشور جهان توانست به این مقام دست پیدا کند. بیش از ۱۲ داور بررسی محصولات را برعهده داشتند و در انتها نام مایکروسافت را در تابلوی مسابقات به عنوان مقام اول درج کردند. این محصول بالاتر از سایر محصولات دیگر مایکروسافت قرار گرفت که برخی از آن‌ها مانند سرفیس استودیو، سرفیس دایل و … به جوایز طلایی، نقره‌ای و برنزی مسابقات دست یافته بودند. جزئیات این جشنواره را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

باعث افتخار و خوشحالی است که HoloLens# جایزه‌ی بهترین طراحی را در IDSAIDEA# به دست آورد.

– الکس کپمن ۲۰ آگوست ۲۰۱۷

مقاله‌های مرتبط:

جانشین Hololens در دست طراحی و ساخت است؛ به‌طوری که مایکروسافت اخیرا اعلام کرده است که از یک کوپروسسور (کوپروسسور یا پردازنده‌ی همکار، در کنار پردازنده‌ی اصلی قرار می‌گیرد و در کارهایی که تکرار آن بیشتر از بقیه است و احتمال وقوع آن زیاد است، به پردازنده‌ی اصلی کمک می‌کند) با هوش مصنوعی در کنار پردازنده‌ی اصلی استفاده خواهد کرد. با این حال، انتظار نداشته باشید که هولولنز ۲ به این زودی‌ وارد بازار شود. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که محصول بعدی مایکروسافت ممکن است تا سال ۲۰۱۹ وارد بازار نشود.

منبع: زومیت