هواوی تبلت ۱۰.۸ اینچی مدیاپد M5 Pro را معرفی کرد

هواوی امروز در رویداد MWC 2018 دو تبلت مدیاپد M5 و M5 پرو را معرفی کرد. تبلت‌هایی که قابلیت‌های مشترک بسیاری دارند اما در دو اندازه‌ی متفاوت عرضه می‌شوند. نمایشگر خمیده با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل، پنل IPS و پشتیبانی از سیم کارت از ویژگی‌های مشترک این دو دستگاه است.

مقاله‌های مرتبط:

مدیاپد پرو که تبلتی ۱۰.۸ اینچی است از چهار اسپیکر بهره می‌برد. قلم نوری M Pen نیز با حساسیت ۴۰۹۶ و عمر باتری پنجاه روزه همراه این دستگاه ارائه می‌شود. ام پن با USB نوع C شارژ می‌شود. پوگوپین گونه‌ای از امکان اتصال است که در این تبلت امکان اتصال کیبورد را ایجاد کرده است. نسخه‌ی معمولی و ۸.۴ اینچی مدیاپد ۵ هیچ کدام از دو امکان پشتیبانی از قلم نوری و اتصال کیبورد از طریق پوگوپین را ندارد.
مدیاپد M5 Pro

عمر باتری مدیاپد ام ۵ پرو هنگام اجرای ویدیو ۱۰ ساعت عنوان شده است. این محصول در نسخه‌های متفاوتی عرضه می‌شود. نسخه‌ی پایه‌ی این تبلت بدون پشتیبانی از LTE و با ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی ۴۹۰ دلار و حرفه‌ای‌ترین نسخه‌ی این محصول با پشتیبانی از LTE و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی ۶۷۵ دلار خواهد بود. میزان حافظه‌ی رم در تمامی نسخه‌ها چهار گیگابایت در نظر گرفته شده است.

منبع: زومیت