هوآوی هفته آینده Matebook های جدید را رونمایی می‌کند


به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از تک شات، شایعات حاکی از آن است که هوآوی چند لپ تاپ مختلف را در دست تولید دارد. این شرکت اعلام کرده قصد دارد در هفته آینده بیانیه ای منتشر کند که به احتمال زیاد، مرتبط با رونمایی از همین محصولات جدید است.
هوآوی در حساب کاربری خود در تویتر اعلام کرده قصد معرفی جدیدترین محصولاتش را در روز سه شنبه هفته آینده دارد. در ویدیویی که همراه با این توییت منتشر شده، شاهد آن هستیم که این رونمایی مرتبط با Matebook های جدید این شرکت خواهد بود.
شایعات حاکی از آن است که هوآوی احتمالا سه میت بوک جدید را تولید کرده و نام این دستگاه ها عبارت است از میت بوک E، میت بوک D و میت بوک X.
گفته شده که مدل میت بوک E قرار است جایگزین محصول اصلی هوآوی یعنی مدل هیبرید میت بوک شود و دو مدل دیگر، لپ تاپ هایی با طراحی تاشو متعارف باشد. در حال حاضر اطلاعات دقیق بیشتری در این زمینه در دسترس نیست اما زمان زیادی تا خبردار شدن از این جزییات باقی نمانده است.
اگر این شایعات صحت داشته باشند، می توان انتظار داشت که محصولات جدید هوآوی همگی همراه با پردازنده های Kaby Lake اینتل با حداقل هشت گیگابایت رم عرضه شوند. اگر واقعا اینچنین باشد، این دستگاه ها مشخصاتی قدرتمند را در اختیار کاربران خود قرار خواهند داد. هنوز اطلاعی از قیمت این دستگاه ها در دست نیست.منبع : کلیک جام جم