نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸، رونمایی و قیمت گذاری شد

نیسان ایکس تریل نیوفیس ۲۰۱۸ با تغییرات جزئی در نمای ظاهری، همراه امکانات رفاهی و ایمنی مدرن نسبت به مدل قبل به بازار ایران عرضه خواهد شد. از مهم ترین تغییرات ظاهری این خودرو می توان به نمای عضلانی‌تر با خطوطی عمیق‌تر، جلو‌پنجره عریض با زبان طراحی V نیسان، سپری اسپرت، رکاب های کروم، چراغ های جلوی LED،  مه‌شکن زاویه‌دار و غیرمدور  اشاره کرد. در کابین این خودرو نیز فرمان با طراحی جدید Dشکل سوار و پیاده شدن را بیش از پیش برای راننده تسهیل می کند و همچنین سیستم های کنترلی روی فرمان به صورت جوی استیک ۴ طرفه طراحی شده است تا راننده با تمرکز بیش تر بتواند از تنظیمات روی فرمان بهره ببرد. سیستم صوتی با برند مطرح و با کیفیت Bose با ۸ بلندگو و نمایشگر لمسی ۷ اینچی نیز از دیگر مشخصه های جذاب در کابین شاسی بلند جدید نیسان است.

Nissan X-Trail

طراحی تمام چرم داخل کابین در مدل نیوفیس موجب القای حس لوکس، بیش از گذشته شده و صندلی های عقب نیز همانند دو صندلی جلو در مدل جدید، به گرم کن مجهز هستند. نیسان ایکس تریل نیوفیس ۲۰۱۸ همچنین با طراحی جدید کابین ۱۵ لیتر فضای بار بیش تر در اختیار سرنشینان قرار می دهد و با خواباندن صندلی های عقب این فضا تا حدود ۲۰۰۰ لیتر افزایش پیدا می‌کند.

Nissan X-Trail

ایکس تریل ۲۰۱۸، به فناوری‌های نوینی مجهز شده است که آنرا یک قدم به خودروهای خودران نزدیک تر میکند. سیستم تشخیض عابر پیاده در زمان مواجهه با اعمال ترمز از برخورد خودرو با شخص ثالث جلوگیری می‌کند. فناوری تشخیص اجسام در عقب خودرو راننده را در زمان حرکت با دنده عقب، با اعمال ترمزهای کوتاه‌مدت؛ از تصادف جلوگیری می‌کند. هشدار خروج از خط و سیستم پایداری هوشمند این خودرو در مواقع تغییر مسیرهای اضطراری با اعمال گشتاور های متفاوت روی هر چرخ، خودرو را به مسیر اصلی باز می‌گرداند. سیستم کمکی در زمان شروع حرکت در سر بالایی راننده را برای کنترل خودرو در سطوح شیب دار کمک می‌کند و از به عقب رانده شدن خودرو جلوگیری خواهد کرد. رادار هوشمند جلو، فاصله ایمنی با اجسام روبرو را حفظ می‌کند و با اعمال ترمز اضطراری از بروز حادثه جلوگیری خواهد کرد. به طور کلی سیستم های نوین رانندگی هوشمند نیسان برای ایمنی، راحتی و رفاه بیشتر رانندگان طراحی شده است تا با مجموعه ای از عملکردهای اتوماتیک در برابر عوامل خارجی و شرایط محیطی، خطاهای انسانی را کاهش و امنیت رانندگی را افزایش دهد.

Nissan X-Trail

مقاله‌های مرتبط:

ایکس تریل ۲۰۱۸ همانند مدل قبل از پیشرانه ۲.۵ لیتری با حداکثر قدرت ۱۷۱ اسب بخار بهره می برد و با استفاده از گیربکس اتوماتیک CVT، همراه قابلیت تعویض دستی، مصرف سوخت ترکیبی آن به ۸.۳ لیتر می رسد و در جاده تنها ۶.۶ لیتر سوخت مصرف می کند . شاسی بلند ۴.۶ متر جدید نیسان برای بازار ایران علاوه بر فناوری‌های پیشگیری از تصادف، به ۶ کیسه هوا مجهز شده است و از امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، سیستم مدیریت مصرف سوخت ECO ، سیستم ترمز برقی پارک، کروز کنترل، درب برقی صندوق عقب مجهز به سنسور، سانروف پانورامیک و رینگ های ۱۸ اینچی آلیاژی بهره می برد.

قیمت نهایی خودرو برای مدل جدید، ۳۴۴ میلیون تومان اعلام شده است که با موعد تحویل ۶۰ روزه، از هم‌اکنون در نمایندگی‌های شرکت جهان نوین آریا عرضه می‌شود.

منبع: زومیت