نکات مهم در مورد تبلیغات از طریق ارسال پیامک

نحوه نگارش متن تبلیغات با اس‌ام‌اس باید ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد و مزایای محصول شما را در برداشته باشد. بنا بر اهمیت این موضوع در این مقاله قصد داریم به عمده‌ترین عامل موفقیت در تبلیغات از طریق ارسال اس‌ام‌اس بپردازیم.

انتخاب روش و نحوه تبلیغات اهمیت بسیاری دارد!

پس از ورود به پنل پیامک سیگنال ادز برای نوشتن متن تبلیغات خود مکان آرامی را انتخاب کنید، دقیقا همان چیزی را بنویسید که فکر می‌کنید از شما می خواهند.

برای مثال فرض کنید با دوستتان در یک کافه نشسته‌اید و در حال صحبت  با او هستید و دوست‌تان به شما می‌گوید که از میزی که در محل کارش استفاده می‌کند رضایت ندارد و از شما درخواست می‌کند که راه حلی به او پیشنهاد بدهید.

شما می‌توانید همان چیزی را که در پاسخ به دوست‌تان می‌گویید در متن آگهی تبلیغاتی خود بنویسید و این از مزایای تبلیغات با اس‌ام‌اس به شمار می‌رود. در ارسال اس‌ام‌اس از حاشیه‌پردازی بپرهیزید و در همان ابتدای نوشته به موضوع اصلی اشاره کنید.

یکی دیگر از بخش‌های مهم در تدوین، رعایت نکات نگارشی و دستوری در متن پیامک است.

باید به نحوی اس‌ام‌اس ارسالی خود را تنظیم کنید که هیچ گونه غلط املایی نداشته باشد و ساختار و قواعد دستور زبان فارسی در آن رعایت شده باشد. زیرا هر اشتباهی ممکن است مخاطب شما را گمراه کرده و یا تبلیغ شما از نظر او به دلیل داشتن اشتباهات فراوان مورد قبول واقع نشود.

تاثیر ویژه کلمات ابتدای متن را در نظر داشته باشید!

اولین چیزی که مخاطب به آن توجه می‌کند کلمه ی ابتدای متن است که حتی از شماره سامانه اس‌ام‌اس هم مهم‌تر است. این یعنی شما باید چند کلمه‌ی ابتدایی متن خود را ماهرانه تدوین کنید تا مخاطب جذب شود و تا انتها تمایل به خواندن تبلیغات شما داشته باشد.

سیگنال ادز

اگر مخاطب شما به پایان متن تبلیغاتی شما رسیده باشد یعنی ۹۰% موفق شده‌اید و بهترین بازده را دریافت کرده‌اید.

یکی از قسمت‌های مهم در استفاده از سامانه پیامکی، دقت در آدرس‌دهی است. از جمله روش‌های ارتباطی مخصوص شماره تماس، آدرس شرکت و هر آن چیز که نیاز می‌بینید در قسمت پایانی یادداشت کنید.

می‌توانید به مخاطبان خود نیز پیشنهاد دهید که در صورت تمایل با ارسال عدد ۱ در اسرع فرصت با آن‌ها تماس خواهید گرفت.

سیگنال ادز به عنوان یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین شرکت‌های ارائه دهنده سامانه اس ام اس انبوه، خدمات منحصر به فردی را به کاربران خود ارائه داده است.

ارسال پیامک به تفکیک استان، شهر، جنسیت و دکل مخابراتی، مدیریت همه جانبه کمپین اس‌ام‌اس، امکان ارسال پیامک تکی و گروهی در تاریخ و زمان مشخص جزو ویژگی‌های محبوب سیگنال ادز است.

همچنین امکان ارسال پیامک پویا، امکان ارسال پیامک بر اساس نام و نام خانوادگی مخاطبان، امکان خرید آنلاین خدمات، امکان ارسال پیامک به خارج از کشور و ارائه بانک شماره های موبایل کل کشور به صورت رایگان بر روی پنل نیز جزو ویژگی های متمایز سیگنال ادز است.

برای مقالات آموزشی در مورد تبلیغات پیامکی و استفاده از خدمات پنل اس ام اس سیگنال ادز به وب سایت www.signalads.com مراجعه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


منبع: زومیت