نوکیا ۶ و ثبت ۴۲۰ هزار پیش خرید در اولین روز

[ad_1]

تا کنون بیش از ۴۲۰ هزار نفر برای خرید گوشی‌هوشمند نوکیا ۶ از طریق وب‌سایت JD.com درخواست ثبت کرده‌اند.

با وجود اینکه گوشی‌هوشمند نوکیا ۶ برای فروش عرضه نشده، اما این محصول ثابت کرده است که می‌تواند یک محصول موفق باشد. اخیرا نوکیا اولین فروش فوری (Flash Sale) این گوشی را انجام داد که بلافاصله پس از این اقدام، افراد زیادی برای خرید آن ثبت‌نام کردند. بنا به گزارش‌ها ۲۳۰ هزار نفر پس از گذشت فقط ۲۴ ساعت از شروع این فروش، برای خرید گوشی‌هوشمند نوکیا ۶ درخواست ثبت کرده‌اند. لازم به ذکر است که این رزرواسیون از طریق وب‌سایت JD.com انجام شده است.

بنا به جدیدترین گزارش‌هایی که در این زمینه منتشر شده، پس از دو روز از شروع فروش فوری و اولیه‌ی نوکیا ۶، بیش از ۴۲۰ هزار نفر برای خرید آن درخواست داده‌اند. دو حالت مختلف برای ثبت‌نام خرید گوشی یاد شده وجود دارد. حالت اول نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارد و حالت دوم نیاز به پرداخت مبلغ ۶۶ یوان چین (۹.۵ دلار آمریکا) دارد. باید گفت که ثبت نام در حالت دوم مزایایی برای افراد به ارمغان خواهد آورد. تا کنون ۴۱۱۴۷۰ نفر برای خرید گوشی‌هوشمند نوکیا ۶ درخواست داده‌اند که از این تعداد ۲۲۹۰۰۰ نفر در روز اول ثبت نام کرده‌اند. تعداد نفراتی که در حالت دوم و با پرداخت ۹.۵ دلار ثبت‌نام کرده‌اند نیز به ۹۲۱۱ نفر رسیده است؛ اما از این پس دیگر نمی‌توان در این حالت درخواست ثبت کرد. اما امکان ثبت درخواست رایگان از طریق وب‌سایت JD.com همچنان وجود دارد.

nokia 6

البته انتظار می‌رود که در طی چند روز آینده تعداد افرادی که برای خرید این محصول درخواست ثبت خواهند کرد بیشتر شود و باید این مورد را هم در نظر داشته باشید که فروش نوکیا ۶ از ۱۹ ژانویه (۳۰ دی ماه) آغاز خواهد شد. چند روز دیگر برای کسانی که به خرید این گوشی علاقمند‌ هستند باقی مانده و در صورت تمایل افراد می‌توانند برای رزرواسیون این محصول همچنان اقدام کنند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که تعداد درخواست ثبت‌نام‌ها برای خرید نوکیا ۶ نشان از فروش واقعی این دستگاه نیست.

گوشی‌هوشمند نوکیا ۶ یک محصول زیبا بوده که مشخصات فنی آن نیز قابل توجه است. در هر صورت باید دید پس از عرضه‌ی این محصول به بازار کاربران چه استقبالی از این محصول خواهند داشت. قیمت این گوشی حدودا ۲۵۰ دلار تعیین شده و با توجه به همین موضوع می‌توان انتظار داشت علاقمندان زیادی برای خرید اقدام کنند.

نظر شما در این مورد چیست؟

[ad_2]

منبع :زومیت