نوت‌بوک ۹ سامسونگ با قلم S pen ماه آینده عرضه می‌شود

شرکت سامسونگ اوایل سال جاری، یک لپ‌تاپ تبدیل‌پذیر با نام «نوت‌بوک ۹ پرو» را به همراه اس‌پن، راهی بازار کرد. این لپ‌تاپ، مشابه با لپ‌تاپ نوت‌بوک ۹ اسپین است که سامسونگ سال گذشته آن را معرفی کرده بود. این نوت‌بوک از پردازنده‌های نسل ۷ به همراه ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت اس‌اس‌دی بهره می‌برد.

اکنون سامسونگ اعلام کرده است که ماه آینده‌ی میلادی‌، نسخه‌ی جدیدی از لپ‌تاپ‌های «نوت‌بوک ۹» را روانه‌ی بازار کند. این لپ‌تاپ نیز از قلم اس‌پن بهره خواهد برد و از نسل هشتم پردازنده‌های لپ‌تاپ اینتل که اخیرا معرفی شده، استفاده خواهد کرد.

مقاله‌های مرتبط:

پردازنده‌ی جدید، کارایی نوت‌بوک ۹ را در مقایسه با لپ‌تاپ‌های قبلی این شرکت که از پردازنده‌های نسل هفتم استفاده می‌کردند، ۴۰ درصد افزایش داده است. پردازنده‌های جدید اینتل با پشتیبانی بهتر از ۴K uhd و محتوای واقعیت مجازی طراحی شده‌اند.

همچنین این محصول مانند محصولات قبلی، از لولایی با چرخش ۳۶۰ درجه استفاده خواهد کرد. نوت‌بوک ۹ دارای یک صفحه‌نمایش لمسی و همچنین نرم افزار ایر کامند سامسونگ برای طراحی، ویرایش اسناد و یادداشت‌برداری است.

اطلاعاتی از قیمت گذاری این محصول منتشر نشده است، سامسونگ نیز تاریخ انتشار دقیق نوت‌بوک ۹ را تایید نکرده است، بنابراین برای فهمیدن این موضوع احتمالا باید تا ماه سپتامبر منتظر بمانیم.

منبع: زومیت