نمایش مطالب یک دسته خاص در وردپرس با Category Posts Widget

[ad_1]

نمایش مطالب یک دسته خاص در وردپرس با Category Posts WidgetReviewed by فاطمه on Sep 3Rating: 1.5نمایش مطالب یک دسته خاص در وردپرس با Category Posts Widgetبا این افزونه می توانید یک دسته خاص ایجاد کنید و مطالب مورد نظرتون را در آن دسته بندی قرار دهید و آن را در افزونه درج کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

نمایش مطالب یک دسته خاص در وردپرس با Category Posts Widget

نمایش مطالب یک دسته خاص در وردپرس

گاهی اوقات بعضی مطالب از دیگر مطالب سایت، برای شما مهمتر است و قصد دارید آن مطالب را در سایدبار برای کاربران به نمایش بگذارید تا دسترسی به این مطالب را برای آنها آسان تر کنید. در اینجا شما نیاز پیدا می کنید که از یک افزونه برای راحتی کارتون استفاده کنید به همین خاطر امروز افزونه  Category Posts Widget را به شما کاربران گرامی معرفی میکنم.

با نصب این افزونه یک گزینه جدید به ابزارک شما اضافه می شود و می توانید یک دسته خاص ایجاد کنید و مطالب مورد نظرتون را در آن دسته بندی قرار دهید و آن را در افزونه درج کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

کار با افزونه Category Posts Widget

مثل روال همیشه در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید، پس از فعال سازی افزونه Category Posts Widget به بخش نمایش/ ابزارک ها در پنل مدیریت وردپرس بروید و می بینید که گزینه category posts به بخش ابزارک وردپرس اضافه شده است.

محل قرارگیری افزونه

Category Posts را به ستون کناری یا سایدبار مورد نظر قالب خود دراگ کنید و در مرحله اول یک عنوان در بخش title برای نمایش مطالب دسته بندی خود وارد کنید سپس  در بخش filter نام دسته بندی که می خواهید عناوینش در ساید بار نمایش داده شود را انتخاب کنید در این بخش می توانید تعداد نمایش پست ها و با چه تعداد پست، دسته بندی در سایدبار نمایش داده شود و مرتب سازی بر اساس تاریخ یا عنوان یا به صورت تصادفی باشد را مشخص کنید.

تنظیمات افزونه

همچنین می توانید یک تصویر بند انگشتی برای مطالب در نظر بگیرید و اندازه و نوع هاور تصویر و محل قرار گیری تصویر را مشخص کنید. در بخش Post details می توانید عنوان پست ها را از دید کاربر مخفی کنید و تعیین کنید تاریخ پست ها و تعداد نظرات هم نمایش داده شود. پس از تکمیل تنظیمات، مراحل انجام شده را ذخیره و نتیجه را مشاهده کنید.

پیش نمایش مطالب یک دسته خاص

موفق و پیروز باشید.

[ad_2]

منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید