نمایش فایل های PDF در وردپرس با PDF Embedder


نمایش فایل های PDF در وردپرس با PDF EmbedderReviewed by فاطمه on Aug 31Rating: 2.0نمایش فایل های PDF در وردپرس با PDF Embedderیک افزونه قدرتمند می باشد که امکان دیدن فایل های PDF به صورت آنلاین می دهد تنظیمات پیچیده ای ندارد تنها با آپلود فایل ها می توانید آنها را به نمایش بگذاید.

نمایش فایل های PDF در وردپرس با PDF Embedder

نمایش فایل های PDF در وردپرس

از آنجا که زمانی که فایل های PDF یا کتاب های الکترونیکی را در سایت خود به نمایش می گذارید کاربران مجبورند برای امکان نمایش فایل ها حتما نرم افزار adobe reader را در سیستم خود نصب کرده باشند برای راحتی کار شما و نیاز نبودن به نصب نرم افزارهای ویژه نمایش ابن فایل ها ما افزونه نمایش آنلاین فایل های PDF حرفه ای و کاربردی را به شما کاربران گرامی معرفی می کنیم.

یک افزونه قدرتمند می باشد که به ما امکان دیدن فایل های PDF به صورت آنلاین را می دهد، کار با افزونه آسان و تنظیمات پیچیده ای ندارد و تنها با آپلود فایل ها می توانید آنها را به نمایش بگذاید.

کار با افزونه PDF Embedder

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید پس از فعال سازی افزونه گزینه PDF Embedder به منو تنظیمات پنل مدیریت وردپرس اضافه شده است،

صفحه تنظیمات این افزونه سه تب دارد که در مرحله اول از اولین تب، تنظیمات اصلی شروع می کنیم در بخش تنظیمات نمایش پیش فرض می توانید اندازه دلخواه خود را وارد و از حالت پیش فرض تغییر دهید، به صورت پیش فرض فایل ها در حالت max نمایش داد می شود، هنگام نمایش فایل های PDF یک نوار ابزار مشاهده می کنید که می توانید جایگاه این نوار ابزار را در سه حالت “بالا/ پایین/ هر دو” نمایش دهید و همچنین تعیین کنید که همیشه نوار ابزار نمایش داده شود یا تنها زمانی که بر روی فایل کلیک می کنید نمایش داده شود، سپس پس از تکمیل تنظیمات تغییرات ایجاد شده را ذخیره کنید.

اکنون نوبت به نحوه کار با افزونه رسید وارد صفحه یا نوشته خود شوید و روی افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک کنید و می بینید که فایل PDF Embedder در آنجا اضافه شده است دقیقا مانند درج تصاویر و ویدیو در وردپرس عمل کنید و فایل PDF مورد نظر را به این قسمت دراگ کنید و گذاشتن در نوشته را بزنید.

شما یک شورت کد در بخش ویرایشگر نوشته خود می بینید در هر مکانی که دوست دارید آن را گذاشته و نوشته را منتشر کنید.

روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید و فایل PDF را به صورت آنلاین در سایت وردپرسی خود مشاهده کنید.

همچنین در نسخه اصلی این افزونه امکان قابلیت نمایش فایل ها در موبایل و تبلت هم با اندازه مناسب وجود دارد. موفق و پیروز باشید.منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید