نسخه ویژه آیفون با چهره ترامپ


رئیس جمهور منتخب آمریکا علاقه عجیبی به رنگ طلایی دارد و بعید نیست خیلی زود رنگ کاخ سفید نیز تغییر کند

به نقل از Technically Incorrect، یک شرکت روسی با هدف ایجاد رابطه دوستانه کشورش با رئیس جمهور جدید ایالات متحده، دونالد ترامپ، اقدام به تولید آیفونی خاص کرد.

رئیس جمهور منتخب آمریکا علاقه عجیبی به رنگ طلایی دارد و بعید نیست خیلی زود رنگ کاخ سفید نیز تغییر کند، حالا روسیه قصد دارد تا با استفاده از این رنگ راهی به دل رئیس جمهور جدید باز کند.

شرکت‌هایی هستند که علاقه دارند نسخه‌هایی از محصولات برند‌های مختلف را به طور خاص و ویژه بازتولید کنند. یکی از همین شرکت‌ها به نام Cavlar، به تازگی نسخه استثناعی از آیفون طلایی تولید کرده است که به پرتره ترامپ مزین شده است. شرکت روسی Cavlar اعلام کرده است که در تولید این آیفون ،هم مقاصد تجاری را در نظر گرفته است و هم مقاصد سیاسی: ” ما با تولید این محصول ویژه امیدواریم تا حسن نیت روسیه را نسبت به آمریکا و رئیس جمهور جدیدش نشان دهیم و قدمی برای بهبود رابطه این دو قدرت جهانی برداریم. “

این حسن نیت از طریق انتخاب رنگ مورد علاقه ترامپ برای این محصول نمود پیدا کرد. دونالد ترامپ قبلا درباره ولادیمیر پوتین، که مشخص نیست آیا تا به حال با او ملاقات داشته یا خیر، با سردی سخن گفته بود زیرا طبق برخی خبرها، پوتین در جریان پرونده افشای ایمیل‌های هیلاری کلینتون، با ویکی‌لیکس همکاری داشته است.

برای داشتن این آیفون ویژه باید ۱۹۷٫۰۰۰ روبل، تقریبا ۳٫۰۰۸ دلار ، خرج کنید.منبع : کلیک جام جم